01.04.2023 - 21:25

Закарпатська команда поступилася «Інгульцю».

З огляду на турнірні здобутки цей матч мав важливе значення для обох команд.

Тож не дивно, що зустріч видалася безкомпромісною.

Першими відкрили рахунок господарі. Після подачі з кутового Русланом Паламарем Юрій Кравчук у падінні головою замкнув передачу й у такий спосіб відзначився в другому матчі поспіль. Ось так перший тайм минайці виграли. Більше того, до 84 хвилини рахунок тримався. А далі все обернулося проти «Минаю».

Звісно, що програшний рахунок гостей не влаштовував. Наприкінці зустрічі вони посилили натиск на ворота суперника. І спочатку завдяки автоголу «Миная» зрівняли рахунок, а в компенсований арбітринею час і взагалі вирвали перемогу завдяки пенальті. За гру Олександра Мельника рукою його команду покарав Максим Ковальов. 1:2…