Феєричний початок із нещасливою кінцівкою

11.03.2023 - 16:16

«Минай» зіграв унічию з командою з першої п’ятірки УПЛ.

У 17 турі української прем’єр-ліги «Минай» удома приймав «Олександрію». Без сумніву, зустріч мала інтригу, хоч гості й уважалися фаворитами матчу. Так, команда з Ужгородщини виступала в статусі одного з аутсайдерів, грала з колективом із першої п’ятірки учасників змагань. Старт у другій частині сезону для підопічних Володимира Шарана був невдалим: поразки від «Шахтаря» та «Львова». Як на зло, у господарів після останнього поєдинку захворів ще й добрий десяток виконавців. А голкіпер Герман Пеньков відновлювався після операції.

З іншого боку, минайці в рідних стінах уже двічі перемагали олександрійців. І ось у цій зустрічі для гостей знову по-футбольному запахло смаженим. Притому на початку зустрічі – помилка Початок формиМикити Шевченка призвела до взяття воріт Вадимом Вітенчуком. Минайці повели, це додало впевненості команді й на фоні суперника в першому таймі господарі щонайменше нічим не поступалися підопічним тренера збірної України.

Більше того, могли на перерву піти в іще кращому настрої, адже наприкінці тайму створили серйозні загрози. Спочатку з ударом Олега Горіна впорався все той же Микита Шевченко, потім вище пробив Назарій Воробчак. А за кілька хвилин після другої нагоди з гострого кута рахунок ледь не відкрив Єгор Твердохліб – «постріл» припав на каркас воріт.

Другий тайм відбувся за прогнозованим сценарієм. «Олександрія» прагнула відігратися, а «Минай», захищаючись, розраховував на контратаки. Зрештою, наприкінці зустрічі Максим Третьяков таки допоміг свої команді уникнути поразки. 1:1. Прикро втрачати перемогу в кінці зустрічі, та все ж нічия краще за поразку…