«Минай» результативно зіграв проти «Дніпра-1»

06.11.2022 - 17:56

На жаль, для бодай нічиєї цього не вистачило.

313046061_540833121385802_2658896214585256446_n

Черговий матч в УПЛ «Минай» грав із «Дніпром-1». Притому гра відбувалася на ужгородському «Авангарді», а фактичні гості виступали в ролі господаря поєдинку. І перші моменти створили саме вони. Утім, до середини тайму команда з Ужгородського району вирівняла гру й могла відзначитися. Принаймні двічі – у результаті подачі Олексія Хахльова зі штрафного та удару Назарія Воробчака (напівмомент був і в Ельдара Кулієва). Усе ж 0:0 до перерви.

У другому таймі події відбувалися значною мірою, як і в першому: лідер атакував, а «Минай» протиставляв контргру. І вдала заміна на Данила Колесника призвела до того, що він долучився до атаки своєї команди, у результаті чого Н.Воробчак відкрив рахунок.

Холодний душ для «Дніпра-1» спонукав його діяти. І впродовж дев’яти хвилин «Минай» пропустив тричі. Притому наша команда не збавила обертів, не мирилася з поразкою. Та лідер є лідер. Він узяв своє…

УПЛ. 11 тур.

СК «Дніпро-1» – ФК «Минай» – 3:1

Голи: Едуард Сарапій, 66; Олексій Гуцуляк, 67; Яніс Амаш, 75 – Назарій Воробчак, 62.

6 листопада. Ужгород. Стадіон «Авангард».

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон).

СК «Дніпро-1»: Макс Валеф, Володимир Адам’юк (Микита Кононов, 89), Едуард Сарапій, Габріель Бузанелло, Артем Довбик, Яніс Амаш, Руслан Бабенко, Валентин Рубчинський (Ігор Когут, 65), Олександр Назаренко (Олексій Гуцуляк, 65), Олександр Сваток (Габріель Гомес, 83), Олександр Піхальонок (Сергій Логінов, 89).

Головний тренер: Олександр Кучер.

ФК «Минай»: Олександр Бандура, Іван Трубочкін, Ельдар Кулієв (Валерій Рогозинський, 83), Назарій Воробчак (Дмитро Касимов, 83), Єгор Твердохліб (Антон Байдал, 77), Дмитро Немчанінов, Олег Горін, Ігор Гончар, Олексій Хахльов, Вадим Вітенчук, Олег Вишневський (Данило Колесник, 62).

Головний тренер: Володимир Шаран.