Усе вирішила реалізація

30.10.2022 - 08:19

«Гостьовий» «Минай» удома поступився «Ворсклі».

311922293_533910492078065_7209707581611825871_n

Черговий поєдинок підопічні Володимира Шарана грали вдома, але на «виїзді» – на своєму полі «Минай» виступав у ролі гостя. Утім, це не завадило реальним господарям упевнено розпочати поєдинок. Та все ж відзначилися саме полтавці. Пасом Дениса Олійника скористався албанський легіонер «Ворскли» Таулянт Сулейманов і в штрафній суперника точно пробив – 1:0.

Минайці мали хорошу нагоду сквитати м’яч у результаті подачі кутового. Та все ж «обрізку» згаданого Сулейманова відмінною реакцією підстрахував Дмитро Різник. До перерви були ще шанси зрівняти рахунок у Назарія Воробчака, Єгора Твердохліба й Дмитра Нємчанінова, та переможцем відпочивати пішла «Ворскла».

Тільки розпочався другий тайм, як свій момент змарнував Олег Горін на лінії воротарської площі. Натомість у середині тайму полтавці відзначилися вдруге. Простріл Василя Кравця замкнув Олівейра Марлісон. Тут же міг скоротити відставання в рахунку Єгор Твердохліб, але на заваді його удару головою стала поперечина.

До кінця зустрічі «Минай» так і не відзначився, а підопічні Віктора Скрипника взяли три очки завдяки відмінній реалізації.