Другий матч поспіль – без поразки

14.10.2022 - 21:05

«Минай» зіграв унічию з «Вересом».

311828253_520110973458017_2076708162311572585_n

У 7 турі «Минай» зустрічався із командою з першої п’ятірки – рівненським «Вересом». Перший тайм господарі провели впевнено, багато атакували й могли піти на перерву переможцями. Та спроби Олега Вишневського, Єгора Твердохліба, Олега Горіна успіху не мали – десь постарався захист рівненців на чолі з воротарем Богданом Когутом, а десь підвела точність. А ось гості своє нагоди на початку зустрічі не змарнували. Віталій Дахновський випередив захисників «Миная» й на завершення переграв ще й і їхнього голкіпера – 0:1.

Після перерви підопічні Володимира Шарана атакувальний тиск на ворота рівненців зберегли. І зрештою, відзначилися: пасом Назарія Воробчака скористався Олег Вишневський і в оточенні оборонців-суперників влучно пробив – 1:1.

Та все ж вирвати перемогу «Минаю» сьогодні не судилося. Нічия. Перша домашня перемога поки відкладається…