У Минаї матчево благодіяли на зустрічі легенд футболу та зірок

12.06.2022 - 22:34

Кошти для ЗСУ збирали з усього, із чого тільки можна.

287724507_5967900403225486_987753107421058177_n

І знову Минай, і знову благодійний матч… Цього разу для потреб ЗСУ допомогти зібрати кошти старалися команди легенд футболу та зірок, складених із відомих журналістів, блогерів, шоуменів… Мирон Маркевич і Євген Селезньов, Олександр Педан і Олександр Денисов, Антон Мурафа і Василь Кобін… Подивитися було на кого! Це притому, що легенд футболу очолив Олександр Заваров, а їхніх суперників Йожеф Сабо! І чимало почесних гостей – Томаш Пфайфер, Анатолій Дем’яненко, Юрій Максимов…

Сам матч, який очолювала закарпатська бригада суддів у складі Ярослава Козика, Петра Котубея та Сергія Рущака, видався справжнім шоу. До перерви кращими були легенди футболу – 3:2. А в другій тридцятихвилинці колектив зірок підсилили Євген Селезньов та Михайло Кополовець і… дванадцятий гравець. У підсумку 9:9 (зірки зрівняли рахунок із пенальті буквально на останній хвилині). А в серії пенальті кращими виявилися підопічні Йожефа Сабо – 5:1.

Ось статистика зустрічі, яку ледь встигав записувати (сподіваюся, що без помилок!):

Команда легенд футболу – команда зірок – 9:9, за пенальті – 1:5.

Голи: Євген Селезньов, 10, 21+; Мирослав Бундаш, 29; Матвій Бобаль, 31, 49; Владислав Микуляк, 41, 75; Ігор Ощипко, 42; Володимир Гончарук, 56; – Олександр Педан, 8, 53, 58; Олександр Денисов, 26; Олександр Олень, 36, 38; Тамерлан, 45; Владислав Шевченко, 57; Руслан Селезньов, 60+.

Реалізовані пенальті: Матвій Бобаль – Євген Селезньов, Антон Мурафа, Мирослав Небесник, Денис Притула.

Звичайно, за всім цим шоу-матчем тінню ходили думки про… війну. А тому був і Державний гімн України, і хвилина мовчання за полеглими, і патріотичні пісні, і, як уже зазначалося, збір коштів.

Як повідомив президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк, на зібрані гроші в попередніх благодійних матчах уже придбали 55-місний автобус для потреб 128-ої окремої гірсько-штурмової закарпатської бригади. Суттєве поповнення буде й іще. Адже тільки на благодійному аукціоні в перерві та після поєдинку вдалося виручити 205 тисяч гривень за футболки Олександра Денисова, Олександра Педана, Антона Мурафи й Тамерлана, понад 7 тисяч гривень за вимпел збірної України з її матчу з Шотландією, 30 тисяч гривень за м’яч з автографами національної дружини…