«Минай» накрила Дніпрова хвиля…

01.11.2021 - 19:15

Команда з Ужгородщини розгромно поступилася на виїзді.

2960da

Підопічним Ігоря Леонова довелося грати з одним із найкращих колективів УПЛ. Це засвідчив насамперед перший тайм. У результаті атакувальних дій господарі змусили суперника тричі виймати м’яч із сітки. Уже на 9 хвилині Олексій Гуцуляк пробив низом у ближній кут. 1:0. За 4 хвилини після удару Владислава Дубінчака м’яча торкнувся Артем Довбик – 2:0. А на 30 хв. триходівка Артем Довбик – Владислав Дубінчак – Олександр Піхальонок принесла 3:0 господарям. Це змусило наставника «Миная» вдатися до замін до перерви. Зокрема, до середини тайму на полі з’явився голкіпер Герман Пеньков, а незадовго до перепочинку – Олексій Хахльов і Євген Селезньов. Гості, програючи, намагалися шукати щастя біля воріт «Дніпра-1», та безрезультатно.

На початку другого тайму закарпатський клуб мав забивати. Хороша атака завершувалася «пострілом» головою Євгена Селезньова в зоні воротарського майданчика після навісу Ельдара Кулієва. М’яч, відскочивши від газону, дивом не влетів у «рамку».

Звісно, небезпечно продовжували атакувати й дніпряни. І незадовго до фінального свистка Назарій Русин скористався навісом у штрафну – 4:0. Після цього господарі могли ще відзначитися, та врешті-решт, і так упевнений, розгромний виграш «Дніпра-1»…

Українська прем’єр-ліга. 13 тур

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Минай» – 4:0 (3:0)

Дніпро. «Дніпро-Арена». 1 листопада. 14 градусів. Хмарно.

Голи: Олексій Гуцуляк, 9; Артем Довбик, 13; Олександр Піхальонок, 30; Назарій Русин, 90.

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ).

Попередження: Арсеній Батагов, 46 – Ігор Гончар, 22; Ельдар Кулієв, 53; Міслав Матіч, 71; Євген Селезньов, 86.

«Дніпро-1»: Валентин-Олександр Кожокару, Микита Кравченко, Нельсон, Олександр Сваток, Владислав Дубінчак, Арсеній Батагов (Ді Франко, 64), Олександр Піхальонок, Олексій Гуцуляк (Маріо Чуже, 64), Невен Джурасек (Ігор Когут, 75), Олександр Назаренко (Білл, 64), Артем Довбик (Назарій Русин, 84).

Тренер: Ігор Йовічевіч.

«Минай»: Данило Кучер (Герман Пеньков, 20), Богдан Векляк, Міслав Матіч, Данило Книш (Сергій Мякушко, 67), Олег Вишневський (Євген Селезньов, 41), Олег Синьогуб, Михайло Месхі (Олексій Хахльов, 41), Ігор Гончар, Ельдар Кулієв (Антон Байдал, 67), Олександр Петрусенко, Дмитро Білоног.

Тренер: Ігор Леонов.