Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 15 тур. Огляд ігор

26.09.2021 - 21:59

Лідери беруть очки. Щоправда, не всі.

DSC_0645

СК «Тячів» – ФК «Авангард» (Тересва) – 4:3 (7:0)

Голи: Олександр Сизак, 41; Вадим Волошинський, 61, 68; Олександр Пакош, 85 – Максим Кодря, 72; Андрій Гусар, 20, 33.

Попередження: Олег Менджул, 51; Рудольф Балажинець, 72 – Василь Бенчак, 25; Роман Дочинець, 70.

Схоже, господарі недооцінили суперника. Адже в першому таймі «Авангард» вів 2:0. «Тячів» прийшов до себе тільки наприкінці «сорокап’ятихвилинки». А після перерви вмикнув атакувальні кондиції сповна. І хоч тересвівці теж відзначилися, та цього виявилося замало для бодай нічиєї. Нелегка вольова перемога потенційного лідера зони.

ФК «Вишково» – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 5:1 (1:1)

Голи: Михало Томишин, 41; Даніель Барна, 53, 75; Василь Пилип, 66 – Євген Станицький, 43, автогол); Валерій Цуперяк, 68.

Попередження: Віталій Симулик, 80 – Михайло Тимчук, 25.

Матч видався цікавим. Обидві команди були налаштовані атакувально діяти, що й продемонстрували. Щоправда, переважно це виходило в господарів. Вони краще грали в обох таймах. Мала шанси відзначитися й команда гуцулів. Один із моментів і втілила у взяття воріт. Та рахунок міг бути й більшим, якби Валерій Цуперяк у гостей та Віталій Симулик у господарів реалізували пенальті відповідно на 71-ій та 85 хв.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Марамуреш» (Солотвинська ОТГ) – 1:1 (2:0)

Голи: Дмитро Бережник, 78 – Василь Чегіль, 51.

Попередження: Ян Змикало, 24 – Себастіан Кікінежді, 44.

500 глядачів та блискуча реакція воротаря господарів Євгенія Бердаря дозволила останнім і в повторному матчі здобути очко. Щоправда, гості грали весь матч удесятьох, тому такий результат як для одного з лідерів «Марамурешу» теж десь закономірний. Основні події розгорнулися в другому таймі. На старті «сорокап’ятихвилинки» один із претендентів на нагороди відкрив рахунок, та «Карпатам» удалося його зрівняти. А на 88 хвилині команда Дубового порушила правила у своїй штрафній площі. Арбітр призначив пенальті. Проте на підступний удар Володимира Пелипака «кіпер» суперника зреагував відмінно. Отож нічия 1:1.

ФК «Терново», ФК «Руське Поле» – вихідні.

Вигравши, «Тячів» упритул наблизився до лідера. Притому має гру в запасі. Завдяки нічиїй «Марамуреш» залишається в першій трійці. А «Вишково», максимально поповнивши в турі очковий запас, – за крок від медалевої зони. Фініш обіцяє бути спекотним.