Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 14 тур. Огляд матчів

19.09.2021 - 20:30

Результати, що називається, – для роздумів.

DSC_0053

ФК «Руське Поле» – ФК «Марамуреш» (Солотвинська ОТГ) – 2:2 (юнаки – 0:6)

Голи: Євгеній Роман, 9; Михайло Попович, 43 – Костянтин Панін, 15; Володимир Пелипак, 40.

Попередження: Василь Муржа, 41; Олекандр Добош, 54 – Йосип Ухаль, 64; Віктор Парада, 90+3.

«Руське Поле» дало справжній бій одному з лідерів зони. Головні події розгорнулися в першому таймі. У дебюті зустрічі господарі швидко відкрили рахунок, а невдовзі гості зрівняли. Ближче до перерви ситуація дзеркально повторилася: уже «Марамуреш» вийшов уперед, та його суперник устиг до перепочинку відзначитися. У другому таймі обидва колективи надійніше зіграли в захисті. Як наслідок, рахунок так і не змінився. У підсумку – результативна нічия.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Карпати» (Дубове) – 3:0 (3:0)

На жаль, матч не відбувся. У гостей захворіло одразу четверо футболістів, і вони не змогли виїхати на гру. «Говерлі» зараховано технічний виграш.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Вишково» – 2:3 (4:2)

Голи: Василь Габорець, 22; Роман Дочинець, 40 – Михайло Томишин, 60; Михайло Свищо, 44, 86.

Попередження: Михайло Мохан, 56; Іван Дебеч, 68 – Василь Пилип, 54; Михайло Сойков, 90+3.

Ціна матчу – суперництво за місце в першій трійці. Отож щоб і далі успішно мріяти про медалі, командам потрібно було вигравати. Двобій сусідів по турнірній таблиці відзначався безкомпромісністю й результативною грою. Господарі вдало почали, вели 2:0, та ще до перерви їх суперник засмутив голом у роздягальню. А в другому таймі переконливішими в нападі виявилися підопічні Адальберта Борбеля. Украй важлива гостьово-вольова перемога вишківців.

ФК «Терново» – СК «Тячів» – 6:1 (1:2).

Голи: Назарій Пригара, 21; Євгеній Лукіяник, 45+1; Микола Рус, 49, 54, 58; Юрій Пахомов, 73+ – Олександр Пакош, 69.

Попередження: Микола Рус, 28; Роман Назарчук, 37 – Олександр Шимон, 46.

Результат доволі несподіваний, але тернівці настільки налаштувалися на тячівців, що, здавалося, перевершили самі себе. Господарі повністю переграли свого суперника. Уже до перерви було 2:0 на користь підопічних Олега Яворіва. Здавалося, після «холодного душу» й перерви «Тячів» заграє результативно. Та все перекреслив початок другого тайму, коли Микола Рус оформив хет-трик. І хоч у середині тайму тячівці таки відзначилися голом престижу, але тут же ще один м’яч, який забили господарі, остаточно зняв питання переможця. «Терново» сенсаційно громить «Тячів» і вже впевненіше почувається на лідерському стільці.

Результати, що називається, – для роздумів. Провідна трійка лишилася незмінною. Та втрата очок «Тячевом» і «Марамурешом» тільки посилила позиції їхніх головних конкурентів. Отож за 4 тури ще далеко нічого не відомо. Як наслідок, турнірна ситуація може зазнавати промовистих змін. Слід відзначити й «Руське Поле», яке після серії матчів із розгромними рахунками у другому поєдинку поспіль бере очки.