Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 10 тур. Огляд матчів

22.08.2021 - 23:37

Результативість на «п’ять» балів.

240398530_4506699416046810_5297856859659435107_n

ФК «В. Березний» – ФК «Н. Коропець» – 5:3 (0:3)

Голи: Микола М. Словнський, 13, 26; Віктор Сіка, 24+; Анатолій Пеняк, 58; Іван Мастяк, 64 – Генріх Мкртчян, 2, 79+; Сергій Кундрик, 42.

Попередження: Іван Мастяк, 51; Юрій Сема, 57; Павло Пекар, 78 – Олег Афанасьєв, 24.

Господарі видали чудовий матч і зуміли відібрати три очки в одного з лідерів. Не можна сказати, що гості грали погано. Просто великоберезнянці краще реалізовували створені моменти. Це засвідчила гра в обох таймах.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Хімік» (Перечин) – 3:1 (2:0)

Голи: Олександр Пінджоля, 7; Михайло Лозинець, 11, 28 – Ярослав Король, 32+.

Попередження: Мирослав Ільницький, 32 – Віталій Кузнєцов, 65.

Основні події розгорнулися в першому таймі. Усе вирішив колосівський «бліцкриг». Господарі відзначилися двома швидкими голами. Притому слід віддати належне гостям. Вони, пропустивши третій м’яч, не впали у відчай, а шукали щастя біля воріт суперника. І воно таки усміхнулося у вигляді реалізованого «стандарту». А після перерви футболісти Іванівців грали за рахунком. Не забили, але й не дозволили це зробити суперникові.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Заріччя» – 1:3 (3:1)

Голи: Мирослав Волошин, 81 – Рудольф Петер, 23; Юрій Куцкір, 41; Ярослав Ільков, 74.

Попередження: Владислав Турецький, 85 – Рудольф Петер, 78; Юрій Куцкір, 80.

У господарів зустріч із суперником не склалася. Особливо перший тайм, після якого «Зірка-SPAR» «гасла» із рахунком 0:2. Перепочивши, команді з Ужгородщини вдалося вирівняти гру, та на загальному результаті це не відбилося.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Невицький замок» (Оноківська ОТГ) – 3:1 (6:1)

Голи: Денис Фляшко, 18; Іван Роман, 57; Василь Орос, 88 – Юрій Крільо, 71.

Попередження: Іван Роман, 41; Михайло Дудаш, 58; Василь Боднар, 89 – Михайло Повідайчик, 10; Дмитро Кірик, 26; Петро Хованець, 78.

«Боржава» мала велику мотивацію на гру. Адже в разі перемоги могла зберегти за собою третє місце. І господарі в кожному з таймів забили на м’яч більше порівняно зі своїм суперником. Утім, перемога далася нелегко, оскільки довжанці остаточно вирішили завдання-максимум тільки наприкінці другого тайму.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – вихідний

Тур видався результативним, а тому не міг не сподобатися вболівальникам. «Колос» пішов у відрив, а осічка нижньокоропецької команди загострила суперництво за «срібло». Ще гарячіше в «бронзовому» секторі першості – одразу два колективи впритул переслідують «Боржаву». А це лише початок другого кола! І найімовірніше: наверху «турнірки» будуть справжні «гойдалки».