Кубок Закарпаття. Другий етап. Огляд матчів

27.06.2021 - 23:55

Поєдинки за почесний трофей особливі. Це засвідчили результати чергових ігор. Хоч клас є клас.

DSC_0233

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 7:0

Голи: Крістіан Селеш, 35, 51; Олександр Кобеляш, 39+; Іван Повхан, 44; Ігор Маюр, 76; Максим Вік, 78, 80.

Попередження: Дмитро Годя, 5 (СДСЮШОР).

Результат цього матчу – відповідь скептикам, що робить СДЮСШОР у вищій лізі. А якщо серйозніше, то своєму суперникові, номінально нижчому за класом, господарі протиставили чітку організацію гри та хорошу реалізацію (два останні голи стали наслідком ще й удалої заміни). Видно, що від матчу до матчу СДЮСШОРівці набувають досвіду в грі з хорошими командами.

ФК «В. Березний» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 3:8

Голи: Мар’ян Геник, 30, 80, 85+ – Михайло Чедрик, 3, 28; Яромир Лобода, 22, 36; Юрій Мешко, 39; Володимир Варваринець, 42; Роман Петречко, 73; Даніель Баник, 76.

Попередження: не було.

Швидкий гол вибив із колії березнянців. І хоч вони за рахунку 0:3 відзначилися, та виноградці постійно нагнітали на підступах до воріт суперника. Це переросло в розгромну вікторію. Хоч наприкінці зустрічі, скориставшись розслабленістю титулованого візаві, господарі дещо згладили непристойний для себе результат.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Бужора» (Іршава) – 0:3

Голи: Іван Качур, 8, 31; Сергій Яцкулинець, 19.

Дива не сталося. «Зірка-SPAR» не змогла нічого вдіяти проти чемпіона області. «Бужора» ефективно зіграла як у нападі, так і в захисті. Ще до перерви підопічні Івана Білака зробили свою справу, а в другому таймі діяли, як кажуть у таких випадках, за рахунком.

ФК «Терново» – ФК «Вільхівці» – 3:3

Голи: Анатолій Лембак, 25, 49; Микола Рус, 76 – Іван Скунзяк, 26, 47; Вадим Веселовський, 40.

Попередження: Анатолій Лембак, 35 – Павло Кривка, 18; Мартін Бакша, 43; Володимир Товт, 75.

Команди продемонстрували безкомпромісне суперництво, жагу до перемоги, відповідно спрямованість на ворота суперника. А в підсумку все завершилося бойовою нічиєю. Першими відкрили рахунок господарі, та «Вільхівці» не змусили довго чекати своїх уболівальників на взяття воріт. Більше того, незадовго до перерви підопічні Юрія Бучка вийшли вперед. На початку другого тайму відбувся обмін голами, а останнім промовисте «слово» вийшло в господарів, котрі зрівняли рахунок із пенальті. Тернівці мали змогу перевірити свою міць на фоні сильного суперника, а загалом поєдинок мав сподобатися тим, хто за ним спостерігав, адже сповна виправдав статус дербі Тячівщини.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Н. Коропець» – 7:1

Голи: Андрій Мерцин, 10; Юрій Лаб’як, 32, 35; Іван Микуличинський, 74, 79, Василь Титор, 88; Роман Лазарчук, 89 – Іван Делеган, 52.

Попередження: Юрій Лаб’як, 57 – Крістіан Попик, 65.

Підопічні Андрія Панасюка зіграли легко й невимушено та на класі здобули переконливий виграш. Господарям вдавалося якщо не все, то майже все за присутності численних прихильників: створювати й реалізовувати моменти, проводити ефективні заміни (саме завдяки ним м’яч двічі тріпотів у сітці воріт суперника) та вдало захищатися. А ось «Н.Коропцю», видно, дався взнаки довгий переїзд у спеку. Адже команда й попри свій нижчий статус могла зіграти краще.

ФК «Поляна» – ФК JJ-CLUB (Виноградів) – 2:0

Голи: Віталій Хайнас, 37; Михайло Власик, 70.

Попередження: Степан Стегура, 53 –Віталій Шрюба, 34; Ігор Агапітов, 42; Юрій Мірошниченко, 59; Віталій Скунць, 68.

Гості серйозно налаштувалися на сильного суперника й доволі вдало протистояли. І все ж у кожному з таймів «Поляна» зуміла реалізувати по моментові.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – 2:4

Голи: Сергій Бобик, 71, 90 – Руслан Соскида, 18, 34, 85; Віталій Медведєв, 60.

Попередження: Сергій Русин, 40.

«Колос» дав бій іменитішому суперникові, та все ж клас є клас. «Медея» і на виїзді була переконливою. А результат, на який, звичайно, працювала вся команда, забезпечили, що називається, гравці з першої обойми.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Хуст» – матч відбудеться 4 липня

Кубкові поєдинки завжди особливі. Це засвідчили чергові матчі. У них були результати широкого діапазону: від нічиєї до перемог із промовистими рахунками. А в основному давав про себе знати клас тих чи інших команд.