Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 7 тур. Огляд матчів

Хокейний рахунок, нічиї та зміна лідера.

IMG_6323

ФК «Заріччя» – ФК «В.Березний» – 1:1 (юнаки – 0:0)

Голи: Василь Зан, 52 – Анатолій Пеняк, 80.

Попередження: Василь Симканич, 55 – Микола Словенський, 25; Віктор Сіка, 70; Юрій Сема, 29; Іван Бабич, 60; Іван Мастяк, 72.

Вилучення: Юрій Сема, після закінчення гри («В.Березний»; за образливі висловлювання на адресу арбітра).

Доволі напружена гра, у якій основні події розгорнулися в другому таймі. На його початку господарі відкрили рахунок і доволі довго втримували переможний результат. І все ж за 10 хвилин до завершення основного часу гості врятувалися від поразки.

ФК «Невицький замок» (Оноківська ОТГ) – ФК «Боржавське» – 9:4 (0:1)

Голи: Михайло Лаба, 3, 49+; Мілан Гартманн, 37, 38; Андрій Рябчик, 44; Михайло Геці, 52; Володимир Ковальчук, 64; Вадим Бамбушкар, 82, 86 – Брич В. Ю., 62, 73; Брич, Ю. Ю., 80, 84.

Попередження: Мілан Гартманн, 34; Михайло Геці, 72 (обидва – «Невицький замок»).

Обидві команди люблять грати у відкритий футбол. І нині не зрадили своїй традиції. Краще це виходило в господарів. А що гості не мали підсилення з лави запасних, то відповідно й важко було вгнатися за суперником, який мав гольове відчуття як ніколи.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Хімік» (Перечин) – 3:1 (0:1)

Голи: Василь Кинів, 25; Олександр Мадяр, 67; Михайло Батрин, 87 – Микола Іванчо, 53.

Попередження: Михайло Бідзіля, 50 – Віталій Лешанич, 40.

Цікава, результативна, фактично рівна гра. На гол боржавця Василя Киніва у першому таймі гості відповіли влучним «пострілом» Миколи Іванча на початку другого. Усередині другої «сорокап’ятихвилинки» господарі вийшли вперед зусиллями Олександра Мадяра. Напруга в матчі зберігалася, і тільки наприкінці зустрічі удар головою Михайла Батрина після замикання пасу остаточно зняв питання переможця.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Н.Коропець» – 2:2 (1:5)

Голи: Мирослав Волошин 23, 55 – Генріх Мкртчян, 30+; Владислав Полшков, 54.

Попередження: Євген Обдирко, 26; Юрій Жидик, 32; Деяк Пеца, 88 – Іван Делеган, 26; Ерік Росул, 43; Олег Афанасьєв, 60.

Господарі дали справжній бій лідерові зони. Команди по черзі виходили вперед – у першому таймі футболісти з Лінців, а в другому – «Н.Коропець». І все ж суперники практично одразу ж встановлювали рівновагу. Вона збереглася й до фінального свистка.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Колос» (Іванівці) – 1:3 (1:3)

Голи: Валентин Павлик, 73 – Мирослав Ільницький, 19; Валентин Напуда, 61; Олександр Пінджоля, 64.

Попередження: Віктор Савчинець, 50; Сергій Русин, 66 (обидва – «Колос»).

«Колос», схоже, виробив і виїзний імунітет проти «Сокола», адже перемагає свого суперника в гостях не вперше. І цього разу команда Мирослава Бундаша зіграла в Кінчеші агресивно й домоглася результативної перемоги. Притому «Колос» виграв у кожному з таймів, хоч господарі теж шукали щастя біля чужих воріт і після 0:3 таки зуміли відзначитися голом престижу.

Чим запам’ятався тур? Багато чим. А насамперед хокейним та нічийними рахунками й, звісно, зміною лідера в зоні. Далі буде!