Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. Огляд матчів 4 туру

126333412_2666991686944919_2079420323795386599_n

ФСК «Ялинка» (В. Бичків) – СК «Тячів» – 0:3 (юнаки – 2:0)

Голи: Мирослав Липяк, 26 (автогол) – Сергій Гирич, 59; Арман Апіян, 89.

Попередження: Мирослав Липяк, 49; Давид Дьордяй, 66 – Рудольф Балажинець, 16; Олександр Антошин, 84.

За рахунок досвіду, швидкого пересування з м’ячем тячівці здобули впевнену перемогу на досить важкому полі. Утім, слід віддати належне й господарям, які до кінця витримали фізичний темп і намагалися гідно суперничати. До перерви гості відзначилися тільки одного разу завдяки автоголу суперника. А остаточну переможну крапку поставили наприкінці зустрічі, притому в другому таймі відзначалися винятково гравці заміни.

ФК «Терново» – ФК «Вишково» – 4:1 (2:4)

Голи: Микола Рус, 26; Михайло Михайльо, 44, 89; Назарій Пригара, 67+ – Віталій Симулик, 70.

Попередження: Віталій Симулик, 17; Володимир Дядюк, 66 (обидва – «Вишково»).

Господарі впевнено здобули виграш на класі своїх гравців, відзначившись у кожному з таймів двічі. У вишківців виходило гірше в нападі, тому в їхньому активі – тільки гол престижу. Тим часом тернівець Роман Каптола сьогодні став на сімейний рушничок щастя. Отож разом із командою приєднуємося до привітань її капітанові!

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Карпати» (Дубове) – 3:1 (2:1)

Голи: Василь Габорець, 33, 69; Андрій Гусар, 44 – Мирослав Фреган, 19.

Попередження: Михайло Мокан, 72 – Мирослав Фреган, 63; Іван Носа, 84.

Уміле керування командою тренера Василя Габорця дається взнаки. У цьому сезоні «Авангард» постав амбітнішим колективом ніж торік. Це проілюстрував і матч із «Карпатами». Господарі не розгубилися, пропустивши м’яч. Навпаки, доволі швидко мобілізувалися й двічі відповіли суперникові ще до перерви. Другий тайм теж був за футболістами з Тересви. Таким чином, результативна в цілому гра була на їхню користь.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Марамуреш» (Солотвинська ОТГ) – 4:5 (2:0)

Голи: Іван Михайлюк, 13, 85; Валерій Цуперяк, 28, 52+ – Володимир Пелипак, 21, 31; Іван Поп, 46+, 56+; Василь Чегіль, 89.

Попередження: Володимир Попадинець, 43; Роман Андрухович, 53 – Володимир Пелипак, 75; Гліб Куцина, 80.

Вилучення: Михайло Тимчук, 35 (за навмисний удар суперника ногою) – Олексій Попов, 35 (за навмисний удар суперника в обличчя).

Дві червоні картки, дюжина пенальті й загалом надрезультативна та «валідольна» гра, яку створили команда гуцулів і дебютант першості із Солотвинської ОТГ на двох у центральному матчі туру. У двобої лідерів усе почалося голом господарів (відзначився Іван Михайлюк), та до тридцять першої хвилини було вже 2:2 (завдяки Валерію Цуперяку в «Говерли» та дублю Володимира Пелипека в «Марамуреша»). Обопільне вилучення в команд тільки додало простору в діях футболістів. Щоправда, як не дивно, багато що вирішували в другому таймі удари з «точки». Спочатку вдала реалізація в гостей (Іван Поп), потім у господарів (Валерій Цуперяк). Далі Володимир Пелипак на 54 хв. не поцілив із пенальті, але арбітр зустрічі призначив перебивання, оскільки гравці завчасно побігли в штрафну площу. Відтак Іван Поп удруге не схибив у «Марамуреша» зі «стандарту», а за рахунку 3:4 вже «Говерла» втратила шанс зрівняти рахунок із 11-метрового, оскільки його на 66 хвилині Валерій Цуперяк не реалізував. Утім, надію ясінянцям подарував Іван Михайлюк, оформивши дубль за 5 хвилин до завершення основного часу – 4:4. І все ж через чотири хвилини гості вирвали перемогу в дійсно надрезультативному й «валідольному» матчі.

ФК «Руське Поле» – вихідний

Як бачимо, у турі нудьгувати не довелося. І гості припіднесли сюрприз. У його результаті до «Тернова» в якості лідера приєднався ще й новачок «Марамуреш». А нижче маємо ще в трьох колективів на два очки менше. Схоже, і надалі нудно не буде!