Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. Огляд матчів 4 туру

Швидкі голи, пенальті й розгромні рахунки….

126513140_2666992750278146_6292193151758492334_n
ФК «В. Березний» – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – 3:0 (юнаки – 1:3)

Голи: Віктор Сіка, 10, 51+; Анатолій Пеняк, 29.

Попередження: Юрій Сема, 16; Роман Канюк, 88 – Юрій Чульба, 21.

Що тут скажеш? Зазвичай, агресивна в нападі «Зірка» цього разу не «засвітилася» в Березному. Щоправда, усе могло бути інакше, якби після швидко забитого м’яча Віктором Сікою на 16 хвилині в гостей Владислав Турецький реалізував пенальті. Та не судилося. А ось господарі були в ударі. Зокрема, із того ж 11-метрового. Переможець звітного матчу підкрався до першої трійки, але й футболісти з Лінців не втратили позицій у золотій середині.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Боржава» (Довге) – 1:2 (5:1)

Голи: Чаба Шима, 81 – Віталій Сурмач, 66; Іван Фулей, 70.

Попередження: Юрій Микульця, 36; – Іван Роман, 39; Михайло Бідзіля, 50; Денис Фляшко, 68; Олександр Батрин, 90+2.

«Соколу» знову вдома «підрізали крила». Кінчешці дві поступилися на старті першості й обидва рази саме в рідних стінах. Утім, і цього разу, як і двобої із «Заріччям», було безкомпромісне суперництво. Команди довго шукали ключів до воріт суперника, а потім, у другому таймі, видали 15 хвилин результативної гри. Ось тільки спочатку забивали боржавці. Господарі старалися врятувати поєдинок, навіть сквитали один м’яч, та надалі час спливав на користь футболістів із Довгого…

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Невицький замок» (Оноківська ОТГ) – 6:0 (5:0)

Голи: Василь Кривка, 25; Олександр Пінджоля, 50; Михайло Лозинець, 57, 68+; Валерій Тенгеричан, 83; Юрій Стець, 90.

Попередження: Віктор Савчинець, 70 – Іван Стойка, 63; Євген Юдик, 67.

Перемога господарів «читалася» за рахунок класу гравців. І «Колос» не підвів своїх уболівальників. Команда не просто атакувала, а весь поєдинок. У результаті два голи було організовано в самому кінці зустрічі.

ФК «Н. Коропець» – ФК «Заріччя» – 3:0 (6:0)

Голи: Сергій Кундрик, 2; Генріх Мкртчян, 70+; Іван Делеган, 85.

Попередження: Крістіан Попик, 38; Василь Маринець, 76 – Сергій Караслай, 38; Олександр Совтан, 82.

«Н.Коропцю» поки нелегко даються перемоги вдома. Звітний матч – не виняток. Та цього разу команда здобула доволі переконливу вікторію над непростим «Заріччям». Початок виграшу поклав гол уже на другій хвилині. Тривалий час гості вправно захищалися, але потім пропустили з пенальті й незадовго до фінального свистка ще один м’яч. Звідси – і 3:0 на користь господарів.

ФК «Хімік» (Перечин) – ФК «Боржавське» – 3:0 (3:1)

Голи: Віталій Рогач, 2; Євген Савко, 8; Юрій Утцюський, 36.

Попередження: Микола Іванко, 45 – Михайло Ю. Брич, 47.

Нарешті підопічних Василя Стеця прорвало. Команда вдало розпочала в цілому коректну зустріч, відзначилася двома швидкими голами, а наприкінці першого тайму взагалі поставила жирну переможну крапку. Після перерви рахунок дозволяв господарям діяти відповідно, отож хоч вони не вразили ворота суперника, але й не пропустили. Виграш дозволив «Хімікові» залишити цілковите «дно» «турнірки» й перемістити туди саме «Боржавське».

Тур без особливих несподіванок у плані домінування господарів. Та особливістю є те, що в всі виграні зустрічі командами, котрі приймали, завершилися з великими рахунками. Крім того, більш ніж переконливих атакувальних обертів набрав «Колос». Команда з Іванівців не просто йде без втрат, зі стовідсотковим результатом, а в чотирьох матчах наколотила 21 м’яч, пропустивши тільки два.