Перша ліга. Східна зона. Огляд матчів 2 туру

16.05.2021 - 21:47

Великі рахунки й напружені протистояння.

DSC_0480

ФК «Руське Поле» – СК «Тячів» – 1:6 (юнаки – 0:1)

Голи: Сергій Артинський, 65+ – Олександр Антошин, 15, 20, 83; Михайло Фіцай, 31; Вадим Волошинський, 87, 90.

Незважаючи на статус дербі, команди відіграли коректно, без попереджень і вилучень. А домінували в зустрічі тячівці. У кожному з таймів вони відзначилися трьома м’ячами. До того ж Олександр Антошин записав до свого активу хет-трик, а Вадим Волошинський, вийшовши на заміну, у кінці зустрічі оформив дубль. Гол престижу господарі зуміли організувати завдяки реалізованому пенальті.

ФСК «Ялинка» (В. Бичків) – ФК «Карпати» (Дубове) – 3:4 (3:1)

Голи: Михайло Мойсюк, 19; Євгеній Загорчак, 39; Ростислав Басараба, 57+ – Іван Носа, 5, 7, 72; Мирослав Фреган, 76.

Попередження: Петро Теслович, 44; Іван Руснак, 46; Ян Змикало, 51; Роман Дьолог, 67 (усі – «Карпати»).

Вилучення: Роман Дьолог, 68 (друге попередження).

Суперники виявилися достойними один одного й подарували матч-інтригу. Його старт був за гостями. Та до перерви господарі відновили рівновагу. На початку другого тайму завдяки пенальті великобичківці вийшли вперед. І здавалося, доведуть зустріч до перемоги, адже отримали ще й своєрідну фору у вигляді вилучення в суперника. Утім, «Карпати» продемонстрували справжній характер і в меншості не просто відігралися, а здобули вікторію. Чи могла «Ялинка» врятувати зустріч? Можливо, але їй насамперед забракло фізичних кондицій.

ФК «Терново» – ФК «Марамуреш» (Солотвинська ОТГ) – 4:0 (1:6)

Голи: Назарій Пригара, 24, 36; Євген Лук’яник, 33; Михайло Михайльо, 38.

Попередження: Роман Каптола, 28; Микола Рус, 74; – Олексій Попов, 44; Максим Дяченко, 82.

Вилучення: Максим Дяченко, 82 (друге попередження).

У першому таймі домінували господарі. Вони не просто першими відкрили рахунок, а невдовзі впродовж 5 хвилин вирішили взагалі долю зустрічі, відзначившись трьома м’ячами. Надалі тернівці діяли відповідно до рахунку, а вилучення в складі «Марамуреша» наприкінці зустрічі позбавило їх фактично й можливості відзначитися бодай голом престижу.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 2:2 (1:3)

Голи: Андрій Гусар, 78; Сергій Гудак, 87 – Валерій Цуперяк, 37+; Володимир Попадинець, 47.

Попередження: Михайло Мокан, 57; Микола Приймак, 69; Василь Бенчак, 90+3 – Михайло Свищо, 42; Михайло Тимчук, 61; Олександр Березовський, 66.

Звітний матч продемонстрував, що в цьому сезоні «Авангард» так просто очки нікому не «роздаватиме». Ось і в протистоянні з командою гуцулів господарі продемонстрували характер. Гості першими відкрили рахунок, реалізувавши пенальті. А тільки розпочався другий там, подвоїли результат. Та «Авангард» за підтримки вболівальників зумів урятуватися, притому останній гол тересвівці організували наприкінці зустрічі. Його автором став гравець, який вийшов на заміну. Отож бойова нічия 2:2.

У турі були різношерстні матчі, а краще діяли гості. Радує, що команди активно підтримували вболівальники.