Коли відступати нікуди!

17.04.2021 - 16:37

«Минай» видав феноменальну гру проти четвертої команди УПЛ.
28d79d

Матч із чернігівською командою для представника Закарпаття в Українській прем’єр-лізі став феєричним. Турнірне становище «Миная» спонукало його до активних дій і в домашньому поєдинку з колективом, який прагне єврокубкової зони. Як показав хід поєдинку, підопічних Миколи Цимбала буквально прорвало.

Значною мірою багато що вирішилося до перерви. У середині тайму Йоонас Тамм не за правилами обійшовся з Андрій Ткачуком. Анатолій Нурієв із «точки» своє слово сказав бездоганно – 1:0.

Господарі й надалі не збиралися відсиджуватися в захисті. І ближче до перерви в багатоходівці на завершальнй стадії Рустам Ахмедзаде віддав чудовий пас на все того ж Нурієва. Анатолій оформив дубль і 2:0 у матчі.

А тільки розпочався другий тайм, як із краю штрафної площі Василь Пиняшко «розкішно» ударив – 3:0!

За 6 хвилин гості сквитали один м’яч, скориставшись «стандартом». Подачу з кутового замкнув Максим Імереков. 3:1

Надалі команди діяли на зустрічних курсах. Та чим ближче було до завершення поєдинку, тим менше надій урятувати матч лишалося в «Десни». Рахунок так і не змінився. «Минай» здобув яскраву й  своєчасну перемогу над дійсно одним і кращих колективів УПЛ!

«Минай» – «Десна» (Чернігів) – 3:1 (2:0)

Ужгород. Стадіон «Авангард». 17 квітня. 12 градусів тепла.

Голи: Анатолій Нурієв, 24+, 39; Василь Пиняшко, 50 – Імереков, 56.

Головний арбітр: Віталій Романов (Дніпро).

Попередження: Йоонас Тамм 23, Владислав Огиря 58, Олександр Волков 63, Єгор Картушов 77.

«Минай»: Андрій Попович, Тарас Саків, Олександр Петрусенко, Анатолій Нурієв, Шеммі Маембе, Андрій Ткачук (Артем Мілевський, 79), Рустам Ахмедзаде (Олександр Сніжко, 66), Денис Кожанов (Василь Пиняшко, 42), Міслав Матіч, Максим Лопирьонок, Віталій Бойко (Репо Малепе, 79).

Тренер: Микола Цимбал.

«Десна»: Ігор Литовка, Йоонас Тамм (Андрій Гітченко, 46), Владислав Огиря, Андрій Домбровський (Євген Чепурненко, 54), Леван Арвеладзе (Олександр Волков, 54), Єгор Картушов, Артем Сухоцький, Олексій Гуцуляк, Юхим Конопля (Павло Полегенько, 74), Максим Імереков, Максим Дегтярьов (Денис Безбородько, 46).

Тренер: Олександр Рябоконь.