Чемпіонат міста Ужгорода. Позаду – третина шляху

19.09.2020 - 10:59

Чемпіонат Ужгорода подолав третину свого шляху. Слід зазначити, що рівень організації чемпіонату високий. Якість полів чудова. Усі матчі відбуваються в призначений час. Кожного тижня підбивається підсумок туру і призначаються матчі наступного. Слід віддати належне представникам команд, які готують команди до змагань і виконують усі вимоги Асоціації футболу Ужгорода.

IMG_8750

Цього тижня відбулись три матчі за календарем. У вівторок зустрілись ФК «Prevention» і ФК КАБ. Перший тайм був дуже напруженим і цікавим. Не зважаючи на значно кращий підбір гравців, КАБ не зміг реалізувати свою незначну перевагу у центрі поля. Більш того підопічні Івана Матьовки провели кілька небезпечних контратак. У другому таймі Іван Ковач дав можливість пограти і досвідченим гравцям команди, що відразу принесло результат. Саме досвід Руслана Соскиди, Михайла Трухана та Едуарда Дзьоби принесли переможний результат команді.

У середу помірялися силами «Турбогаз» та «Радванка». ФК «Турбогаз» – аматори навіть на міському рівні. ФК «Радванка» – має багату історію. Свого часу команда виступала навіть у чемпіонаті України серед колективів фізкультури (нині чемпіонат серед аматорів). У складі «Радванки» багато відомих і досвідчених гравців.

У першому таймі турбогазівці намагались на рівних грати з іменитим суперником, пропустивши у свої ворота тільки один гол. У другому таймі підопічні Юрія Бучка зуміли реалізувати свій досвід і перевагу у технічному і тактичному плані, провівши шість м’ячів. Покером відзначився Олександр Грицькевич, ще три м’ячі провели Павло Кривка, Іван Корпош та Дмитро Рацин. Гол престижу провів Віталій Палканинець. У підсумку – 1:7.

Заключний поєдинок туру відбувся у четвер. Зустрілись «Prevention» та ЕКО. Цей поєдинок не став винятком. І тут все вирішилось у другому таймі. Підопічні Федора Зизича впевнено розпочали поєдинок і вже до середини тайму вели у рахунку з перевагою у два м’ячі. Відзначились Юрій Шукаль та Мирослав Мудра. Та наприкінці тайму Ісак Бакура один мяч відквитав. Наступні 15 хв. були напрочуд напруженими, але голи Івана Скунзяка та Мирослава Мудри поставили на свої місця. Наприкінці матчу команди обмінялися голами. У ЕКО втретє у цьому поєдинку відзначився Мирослав Мудра, у «Prevention» Ісак Бакура. У підсумку 2:5 на користь ФК ЕКО.

Після п’яти турів у чемпіонаті Ужгорода лідирує ФК КАБ, у якого 13 очок. Другу сходинку посідає ФК ЕКО – 8 очок (1 гра у запасі), на третьому – ФК «Радванка» – 7 очок (2 грі у запасі). Нерівна кількість проведених матчів пов’язана із Кубком Закарпатської області, матчі якого відбувались у середу–четвер.

Список бомбардирів очолює Руслан Соскида (КАБ) – 10 голів. На рахунку Олександра Грицькевича («Радванка») – 6 забитих м’ячів. По 4 голи провели Ерік Івашко («Турбогаз»), Ярослав Мудра (ЕКО), Павло Кривка («Радванка»), Ісак Бакура («Prevention»).

Найрезультативнішою командою чемпіонату є КАБ – 22 голи. Найменше пропустила «Радванка» – 3 голи. Найменше забивали гравці «Будівельника» – 4 голи. Найслабший у захисті ФК «Prevention» – 19 пропущених м’ячів.