У фіналі Кубка України гратиме «Динамо»

17.06.2020 - 16:06

Клуб із Ужгородщини поступився вдома вітчизняному гранду.

104419555_2748816218685800_578006366585707444_o

Перший тайм був за «Динамо». Гості забили в дебюті зустрічі. Після пасу Олександра Караваєва на 8 хв. відзначився Міккель Дуелунд. Потім кияни могли збільшити перевагу з пенальті, та Андрій Попович упевнено стояв у «рамці», і Фран Соль пробив неточно. Пізніше помилка «кіпера» господарів ледь не коштувала ще гола у ворота підопічних Василя Кобіна. Зрештою, другий м’яч столичний клуб забив зусиллями того ж Міккеля Дуелунда. У «Миная» теж було кілька хороших спроб для взяття воріт. Зокрема, після пасу В.Пиняшка небезпечно пробивав А.Нурієв – утім, над поперечиною.

У другому таймі «Минай» здійснював спроби відігратися. «Динамо» теж чимало атакувало, та більше відштовхувалося від рахунку. У підсумку голів арбітр зустрічі не зафіксувала, а рахунок 0:2 так і залишився.

Кубок України. 1/2 фіналу

«Минай» – «Динамо» (Київ) – 0:2

Стадіон «Минай». 17 червня. 22 градуси тепла. У першому таймі дощ. У другому сонячно.

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків).

Голи: Міккель Дуелунд, 8, 39. На 26 хв. Фран Соль не реалізував пенальті.

Попередження: Ігор Вагін, 16; Анатолій Нурієв, 66; Василь Пиняшко, 76; Андрій Ткачук, 79 – Володимир Шепелєв, 12; Віктор Циганков, 77; Олександр Андрієвський, 90.

«Минай»: Андрій Попович, Петро Стасюк, Максим Жичиков (Сергій Машталір, 71), Олег Допілка, Олександр Маткобожик, Ігор Вагін (Андрій Ткачук, 40), Анатолій Нурієв, Данило Книш (Олег Голодюк, 71),  Олександр Глагола (Олексій Шпак, 44), Василь Пиняшко, Богдан Оринчак.

Тренер: Василь Кобін.

«Динамо»: Денис Бойко, Олександр Караваєв, Артем Шабанов, Денис Попов, Йосип Піварич (Віталій Миколенко, 88),  Володимир Шепелєв (Віталій Буяльский, 46), Міккель Дуелунд (Микола Шапаренко, 72), Олександр Андрієвський, Беньямін Вербич, Карлос де Пена (Віктор Циганков, 61), Фран Соль (Ібрагім Каргбо, 61).

Тренер: Олексій Михайличенко.