Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 18 тур: огляд матчів

DSC_4302

ФК «Сільце» – ФК «Колос» (Іванівці) – 0:1 (юнаки – 1:2)

Голи: Іван Качур, 60.

Попередження: Іван Глушко, 20.

400 глядачів прийшли підтримати учасників доволі коректного матчу. Господарі серйозно вирішили зустріти лідера й дали гідний бій. Як наслідок, перший тайм переможця не виявив. Та після перерви колосівець Іван Качур таки забив переможний гол.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 3:2 (0:1)

Голи: Юрій Сінкін, 48, +72; Сергій Ліснійчук, 55 – Михайло Данкулинець, 12; Михайло Дранчак, 75.

Попередження: Марк Когутка, 19; Юрій Сінкін, 86; Станіслав Кохан, 90 – Вадим Бамбушкар, 40; Владислав Михайловський, 68; Віталій Фанта, 70; Едуард Медвідь, 74

350 глядачів навряд чи пошкодували, відвідавши матч. Він видався бойовим і результативним. Протистояння між цими суперниками відомі своєю непоступливістю. Ось і цього разу кінчешці налаштувалися по-особливому на одного з лідерів. Більше того першими й останніми забивали. Навіть вели на перерву… І все ж у другому таймі підопічні Івана Фізера зуміли покращити свої дії в нападі, що й зумовило кінцевий переможний підсумок.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Заріччя» – 1:1 (3:0)

«Заріччя» в третьому матчі поспіль бере очки. Цього разу на виїзді. Команди одного класу й продемонстрували відповідний футбол, забивши один одному по голу.

ФК «Боржавське» – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 0:2 (0:1)

Голи: Михайло Лозинець, 82, 84.

Гра видалася доволі коректною. Тривалий час суперники не могли забити, принципово налаштувавшись один на одного. І все ж під завісу зустрічі представник Мукачівщини зумів досягти бажаного.

ФК «Бобовище» – ФК «Н. Коропець» – 3:4 (5:1)

Голи: Мирослав Бундаш, 23; Андрій Мерцин, 88 – Владислав Магоч, 9; 29; Олександр Герцуський, 40; Василь Маринець, 90 (автогол); Владислав Васильєв, 90+3.

Попередження: Роланд Шольц, 16; Андрій Русин, 56; Михайло Калій, 87 – Олександр Герцуський, 12.

Хороша гра із серії мукачівських дербі. Гості забили швидкий гол і до перерви за рахунок обдуманіших дій вели 3:1. Такий же результат тривалий час зберігався й у другій «сорокап’ятихвилинці». Та кінцівка видалася настільки непередбачуваною й стрімкою, що команди за 5 хвилин устигли забити аж 3 голи, а «Н.Коропець» вирвав перемогу тільки в компенсований арбітром час.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – вихідний

Тур був надзвичайно принциповим – жодного «прохідного» матчу. Перемогли гості. Вони здобули 3 перемоги й одну нічию. Результативність – 3,4.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Одна відповідь до “Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 18 тур: огляд матчів”

1. Михайло :

Адміністратори сайту виправте будь-ласка помилку в результатах Першої Ліги Західної Зони (юнаки) ФК “Сільце” програло в домашньому мачі від ФК “Колос” (Іванівці) з рахунком 1-2. І відповідно відкоректуйте таблицю в ФК “Сільце 30 очок, а в ФК “Колос” 25 очок. Дякую.