Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 17 тур: огляд матчів

І знову зміна лідера.

DSC_4979

ФК «Терново» – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 1:2 (юнаки – 2:0)

Голи: Роман Маркуш, 85 – Валерій Цуперяк, 70; Ернест Скорозвон, 73.

Хороша й надзвичайно коректна гра. Щоправда, на полі не найкращої якості. На 11 хв. у господарів Євген Дикун не реалізував пенальті. А в цілому тайм теж виявився «сухим». Після перерви краще зреалізували створене в команді гуцулів.

ФК «Копаня» – ФК «Хуст» – 0:0 (2:1)

Попередження: Віталій Гавриш, 20; Іван Фурик, 50 – Юрій Горба, 17; Ярослав Мадяр, 23; Ігор Пилип, 50; Роберт Пилип, 66; Василь Пилип, 80.

Вилучення: Віталій Гавриш, 87 – Олександр Галац, 87 (обидва – за удар суперника після зупинки гри).

У першому таймі гра була рівною. На початку ж другої «сорокап’ятихвилинки» гості взяли в облогу копанців. Після цього знову суперники діяли на зустрічних курсах. Було багато порушень, емоцій, а ось із голами не склалося…

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Гірник» (Рокосово) – 4:0 (2:4)

Голи: Іван Поп, 7, 68; Василь Томишинець, 24, 41.

Попередження: Юрій Силаді, 84 («Діброва»).

Вилучення: Іван Думнич, 89 (за агресивну поведінку) – Михайло Щолоков, 58 («за вживання непристойних, образливих та нецензурних слів»).

У матчі домінували господарі, які могли реалізувати ще кілька моментів. Проте й так перемога виявилася переконливою. До того ж гості майже весь тайм діяли в меншості.

ФК «Вонігово» – ФК «Вишково» – 3:1 (1:0)

Голи: Іван Носа, 14, 49; Юрій Мотрин, 58 – Емеріх Лінгвай, +78.

Попередження: Степан Орос, 72 – Ярослав Гайович, 82.

Матч виявився принциповим. Господарі краще реалізовували свої шанси в кожному з таймів. І навіть довели рахунок до розгромного. Утім, завдяки пенальті вишківці зробили поразку менш відчутною.

СК «Тячів» – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – 3:2 (0:1)

Голи: Андріан Бабич, +6, 76; Іван Попович, 90+3 – Микола Рус, 17, 23.

Попередження: Андріан Бабич, 22; Олег Менджул, 33; Олександр Шимон, 83 – Анатолій Лембак, 11; Сергій Крегул, 12; Мирослав Волощук, 31; Анатолій Мандзюк, 69; Йосип Ухаль, 86.

Бойова гра, у якій господарі врятували три очки вже в доданий час. Тячівці першими відкрили рахунок, реалізувавши пенальті. Та дещо рослабилися, і гості покарали суперника двома влучними «пострілами». Підопічні Павла Оржеховського довго не змогли знайти ключа успіху до воріт великобичківців, та все ж ближче до кінця зустрічі забили потрібні м’ячі. Останній, як зазначалося, – у самісінькому кінці зустрічі.

ФК «Іза» – вихідний

Східна зона продовжує інтригувати. Хустяни втратили очки, і цим скористалися одразу ж тячівці. Хоч і їм залікові пункти далися в нелегкому протистоянні. Тим не менше – чергова зміна лідера. Варто відзначити й надзвичайну конкурентність середині «турнірки». Одразу 5 команд (5 – 8 місця) мають різницю в 0-2 бали. Результативність – 3,2.