Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 10 тур: огляд матчів

23.06.2019 - 22:32

Сьогодні в більшості ігор можна просто смакувати результатами.

DSC_4451

ФК «Сільце» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 1:1 (юнаки – 2:1)

Голи: Ярослав Боднар, 38 – Михайло Лаба, 36.

Попередження: Василь Косталеба, 86 – Іван Зизич, 22; Іван Дудик, 38; Андрій Бутрик, 74.

Очікування на принциповий матч виправдали себе. На 13 хв. у господарів Ігор Чернік не реалізував 11-метровий. Не забиваєш ти – забивають тобі. Ця футбольна аксіома спрацювала вкотре. Правда, «Сільце» швидко відігралося. Та в другому таймі голів уболівальники не побачили. Отож футболісти «Невицького замку» записали до свого активу виїзне очко.

ФК «Боржавське» – ФК «Бобовище» – 4:6 (2:2)

Голи: Валентин Віщак, 16; Михайло Кіш, 39, 55; Василь Юрич, 52; – Мирослав Бундаш, 2, 68; Олександр Балаш, 25; Андрій Русин, 42, 78; Василь Бірак, 58.

Попередження: Михайло Мошкола, 30; Віталій Голович, 46; Василь Брич, 60 – Олександр Балаш, 33; андрій Мерцин, 60.

Обидві команди виходили з надією на результат, та гості все ж за рахунок досвіду здолали суперника. Гра вийшла по-справжньому чоловічою. Хокейний рахунок приніс успіх «Бобовищу». Кожен із таймів вони виграли 3:2.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Н. Коропець» – 1:4 (1:2)

Голи: Іван Бурч, 80 – Михайло Трухан, 10; Крістіан Попик, 41; Олександр Герцуський, 38, 74.

Попередження: Іван Роман, 28; Василь Крюков, 64 – Василь Сенько, 80.

Різноманітні сценарії в матчі передбачалися, але ось рівної гри не вийшло. В атаці своїми шансами зуміли переважно скористатися гості й повезли додому упевнену вікторію. На матчі були присутніми 400 глядачів.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 8:0 (2:4)

Голи: Михайло Ковач, 3; Мирослав Ільницький, 12; Іван Качур, 22; Андрій Герц, +28; Юрій Стець, 43, 65; Олександр Пінджоля, 73; Віктор Савчинець, 88.

Попередження: Михайло Кабацій, 27; Едуард Варга, 38; Степан Балог, 67 («Ф.Медвідя»).

400 глядачів матчу не побачили мукачівського дербі. На полі було видно тільки господарів, які забивали й забивали. Знову швидкі голи зробили свою справу, і господарі вже на перерву йшли за 5:0. У другому таймі кардинально ситуація не змінилася…

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Заріччя» – 7:1 (3:0)

Голи: Олександр Якимець, 11, 51; Девід Ніцкулич, 14; Віталій Лучин 21, 56; Віктор Рабел, 68; Олександ Гряділь, 78 – Віктор Зан, 22.

Попередження: Віталій Лучин, 27; Іван Корпош, 55 – Василь Зан, 19; Олександр Совтан, 60.

Можна було сподіватися на перемогу «Сокола», але з таким рахунком… А кінчешці доволі послідовно напосідали на ворота гостей. Захист останніх із завданням не справився, отож винагородою кінчешцям і стала яскрава перемога.

ФК «Колос» (Ракошино) – вихідний

Маємо доволі цікаві підсумки матчів. А загалом нічийний тур – результати господарів дорівнюють успіхові гостей. У середньому команди забивали 6,6 гола за гру! Обидва «Колоси» продовжують лідирувати. І заслуговує на увагу входження в першу трійку «Сокола».

P. S. При підготовці звітів прес-служба ФФЗ послуговується лише даними з офіційних протоколів або повідомлень офіційних осіб матчів.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Одна відповідь до “Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 10 тур: огляд матчів”

1. Михайло :

Не правильно ! Гол забив не Попик це раз , 0-4 було в першому таймі , це означає що ФК “Н. Коропець” не забивав на 74 хв. це два , М. Трухан забив приблизно на 3 хв. це три …