Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: огляд матчів 7 туру

Гості не перемогли, проте своє слово сказали.

DSC_5030

ФК «Вонігово» – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – 0:1 (юнаки – 0:6)

Голи: Микола Рус, 87.

Попередження: Василь Рус, 25 («Ялинка»).

Гра видалася рівною та з обмаллю гольових моментів. Закономірнішою в матчі виглядала б нічия. Та наприкінці зустрічі гості зуміли організувати атаку, яка й принесла «Ялинці» три очки.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Вишково» – 2:1 (2:0)

Голи: Василь Дан, 65; Павло Попович, 77 – Крістіан Антал, 31.

Попередження: Павло Попович, 70; Василь Томишинець, 85; Євген Роман, 88 (усі – «Діброва»).

300 глядачів побачили, як «Діброва» здобула дебютну перемогу в першості. Вишківці добре розпочали, відкрили рахунок і на перерву пішли переможцями. Утім, надалі дещо розслабилися. Господарі ж навпаки: у другому таймі здійснили спробу виправити становище. Вона виявилася вдалося, а винагородою стала вольова перемога.

ФК «Копаня» – ФК «Гірник» (Рокосово) – 6:3 (4:2)

Голи: Сергій Яцкулинець, 19, 37, 41, 50, 77; Михайло Свищо, 34 – Віктор Шпірь, 11; Віктор Васьовчик, 47; Юрій Фотан, 65.

Попередження: Іван Кельман, 49; Алік Сірко, 56; Михайло Свищо, 90 – Іван Бонкало, 53; Іван Гулянич, 70; Віктор Шпірь, 74; Остап Мязик, 83.

Відкрита гра з великою кількістю голів і тріумф Сергія Яцкулинця, автора 5 голів, – такий короткий підсумок цього матчу. Перший тайм був за господарями, хоч гості першими й відкрили рахунок. Після перерви «Гірник» вирівняв гру за рахунок двох забитих м’ячів, однак і сам стільки ж пропустив. У підсумку – «хокейна» перемога «Копані».

ФК «Терново» – ФК «Хуст» – 0:3 (0:2)

Голи: Микола Вурста, 12; Микола Росоха, 53; Юрій Галай, 76.

Попередження: Михайло Бучок, 77 («Хуст»).

Матч відбувся в коретному суперництві й за переваги лідера змагань. Хустяни забили швидкий гол, надалі контролювали ситуацію, а після перерви остаточно зняли питання про переможця.

ФК «Іза» – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 3:2 (1:1)

Голи: Михайло Павлій, 1; Михайло Сарай, 16; Дмитро Микулець, 42 – Мирослав Павлючок, 41, 77.

Попередження: Степан Холод, 42 – Роман Андрухович, 44.

Бойовий матч, у якому один із лідерів Східної зони дещо розслаблено вийшов на поле й одразу ж пропустив. Далі глядачі побачили ще чотири голи – по два у кожні ворота. Це тільки засвідчило на користь безкомпромісного поєдинку, у якому все ж господарі взяли три очки.

СК «Тячів» – вихідний

У турі спостерігалася висока результативність – 4,2. Добре зіграли гості, здобувши дві перемоги. Поки маємо незаперечного лідера – ФК «Хуст». Черговою перемогою він створив гандикап у 5 очок. Доволі гостре суперництво за місце в першій трійці. Одразу 4 колективи набрали по 12 очок. Непроста ситуація й унизу турнірної таблиці. Аутсайдери на відстані 2-3 очок від найближчих конкурентів. Це додаватиме гостроти змаганням.