Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: огляд матчів 4 туру

Тільки тепер деякі з команд усе ж розігралися й назабивали суперникам….

DSC_5131

ФК «Іза» – ФК «Копаня» – 0:1 (юнаки – 4:0)

Голи: Сергій Яцкулинець, 87.

Попередження: Юрій Красняник, 42; Назарій Пригара, 66; Степан Холод, 73; Василь Келемен, 90+3 – Тарас Тромбола, 19.

Як і очікувалося, матч за участі лідерів був непоступливим. Усе йшло до нульової нічиєю. І все ж 300 глядачів побачили один-єдиний гол. Наприкінці зустрічі одна з атак гостей принесла їм виграш.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 3:2 (4:1)

Голи: Олександр Березовський, 8; Мирослав Павлючок, 30; Іван Дячук, 86 – Павло Попович, 11; Василь Дан, 40.

Попередження: Михайло Тимчук, 20; Дмитро Климпотюк, 40; Роман Андрухович, 50; Юрій Піщальник, 64; Михайло Тимчук, 65; Іван Микитюк, 90 – Павло Попович, 67; Василь Дан, 69; Василь Опріш, 64; Юрій Йовдій, 81; Іван Дан, 90+2.

Вилучення: Михайло Тимчук, 65 (друге попредження).

Команди видали настільки безкомпромісний і емоційний матч, що в протоколі ледь вистачило місця, щоб записати всі попередження – 12 «гірчичників» за всю гру! До того ж у середині другого тайму господарі залишилися в меншості – друга жовта автоматично перетворилася в червону картку в Михайла Тимчука. На той момент суперники обмінялися двома голами ще в першому таймі. І все ж за підтримки рідних стін гуцули ближче до завершення поєдинку вирвали перемогу…

ФК «Хуст» – ФК «Вонігово» – 5:0 (5:0)

Голи: Микола Вурста, 2, 55; Ігор Пилип, +64; Віктор Темнохудов, 80 – Антон Савич, 26 (автогол).

Попередження: Ковач Павло, 18 – Савич Антон, 56.

Навряд чи хустяни як лідери (та ще удома) мали втрачати очки, але «суха» вікторія виявилася більш ніж переконливою. Господарі забили швидкий м’яч. Тут же могли й пропустити, однак надалі шкіряного із сітки виймав тільки суперник. На перерву команди пішли за 2:0, а в другому таймі тотально ініціативою володів переможець…

ФК «Гірник» (Рокосово) – СК «Тячів» – 0:2 (0:1)

Голи: Іван Слава, 8; Вадим Канюка, 55.

Попередження: Сергій Шпірь, 60; Сергій Куцик, 75; Віктор Шпірь, 77 – Сергій Гирич, 83.

Вилучення: Павло Павлій, 83+6; Сергій Куцин, 88 – Євген Левко, 88.

Два голи на початку кожного з таймів принесли успіх тячівцям. Притому матч не був простим. Наприкінці зустрічі арбітр показав три червоні картки.

ФК «Вишково» – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – 4:1 (2:1)

Голи: Ярослав Гайович, +6; Віктор Пригара, 20; Ярослав Біба, 60+ – Василь Манзюк, 17 (автогол); Йосип Ухаль, 81.

Попередження: Ігор Фурдь, 20 – Василь Манзюк, 5; Йосип Ухаль, 59.

Господарі повністю переграли суперника, притому реалізували два пенальті. «Ялинки» цього разу вистачило на гол престижу.

ФК «Терново» – вихідний

Що ж, як і прогнозувалося, господарі виграли більшість матчів. Водночас гості також про себе заявили: 2 перемоги проти 3. Результативність – 3,6.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

5 відповідей до “Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: огляд матчів 4 туру”

1. До Автора ( в звіті про гру в Ясінях. Впевнений що Слово за підтримки рідних стіни (карпатівці) схоже написано помилково тому будемо вдячні якщо авторих поміняє його на слово « Гуцули «. Щиро вдячні за порозуміння

2. Андрій :

Пишіть правду ск Тячів забили голи на 85 хвилині і на 90

3. Андрій :

Відправляйте будьте добрі адекватних делегатів і суддів,якщо по ваших написах то на тому матчі нічія

4. Віктор :

Неправильна інформація по зустрічі команд ФК Гірник-СК Тячів

5. Що за брехню пан Тарасюк несе все йшдо до нульовоі нічіі.В Ізи було 10 голевих моментів які на жаль не використали були і в Копані моменти по грі так рахунок мав бути 7-5