Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона: огляд матчів 3 туру

У поєдинках упевнено домінували господарі.

DSC_3107

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Сільце» – 1:1 (юнаки – 0:3)

Голи: Михайло Батрин, 87 – Артем Слободін, 55.

Попередження: Іван Бурч, 67 – Артем Слободін, 77; Петро Крив’яник, 85; Іван Кляп, 90+3.

Головні події розгорнулися в другому таймі. Гості, скориставшись помилкою молодого «кіпера» боржавців, відкрили рахунок. Утім, господарі не розгубилися й намагалися за будь що повернути ситуацію на свій бік. Тривалий час оборона «Сільця» витримувала натиск суперника. Усе ж під завісу матчу довжанці таки вирвали нічию.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Боржавське» – 4:1 (1:0)

Голи: Олександр Горський, 5; Станіслав Кохан, 10, 80; Юрій Сінкін, 52 – Василь Брич, 64.

Команди відіграли коректно, а господарі впевнено здобули третю поспіль перемогу. Матч відбувався під диктовку господарів. Вони забили два швидкі голи й більше не відпускали ініціативу. Гості напрацювали гол престижу.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 3:1 (0:0)

Голи: Іван Качур, 18, 67; Віталій Мигович, 75 – Павло Волонтир, 77.

Попередження: Олександр Пінджоля, 56; Юрій Русин, 90+2 («Колос»).

Футболісти з Ужгородщини, хоч і не взяли очок, проте зуміли дати бій чемпіонові зони. Господарі ж результативно зіграли в кожному з таймів, ефективно скориставшись і заміною (у вигляді Віталія Миговича).

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Бобовище» – 2:2 (3:3)

Голи: Ігор Сугоняк, 68; Віктор Рабел, 80 – Михайло Калій, 18; Василь Бирак, 33.

Попередження: Роман Гитик, 24; Сергій Бобик, 55 – Ярослав Ільков, 63.

Вилучення: Сергій Бобик («Бобовище») – за серйозне ігрове порушення (навмисний удар суперника).

Бойова гра достойних одна одної команд. Ніхто не хотів поступатися, шукаючи щастя біля воріт суперника. У підсумку й вийшла результативна нічия.

ФК «Заріччя» – ФК «Н. Коропець» – 3:0 (0:1)

Голи: Віктор Зан, 18, 31; Василь Зан, 72.

Попередження: Іван Шерегій, 18; Володимир Ковальчук, 45; Кирил Куренко, 72 – Василь Монда, 32; Олег Олберт, 62.

Глядачі стали свідками перевтілення «Заріччя». Наскільки команда невдало постала на виїзді в кубковому матчі з «Невицьким замком», настільки тепер упевнено виступила проти не менш серйозного суперника з Нижнього Коропця. Господарі могли виграти і з більшим рахунком.

А ось у юнаків гості взяли гору. Притому матч видався «гарячим» – 4 вилучення.

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 15:1 (5:1)

Голи: Іван Делеган, 11; Едгар Гелмеці, 13, 19; Едуард Варга, 46; 69; 72; Михайло Кабацій, 54; Ерік Химинець, 57; Василь Луця, 61, 65, 67, 75; Сергій Медвідь, 78, 86; Яніс Качур, 80 – Валерій Гандяк, 22.

Попередження: Олександр Горчак, 71 – Євген Костик, 52; Василь Дьордь, 55; Владислав Богонський, 81.

Господарі грали так, як їм дозволяв суперник. Відповідно хотіли не просто перемогти, а увійти в історію ще й ось таким рахунком… Хоч до перерви гості достойно трималися – 1:3. А ось після перерви посипалися – 0:12.

Завдяки новодавидківцям результативність у турі надвисока – майже 5,7 гола за гру. Господарі відіграли впевнено: тільки в двох поєдинках гості зуміли взяти по очку.