Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона: огляд недільних матчів 1 туру

У 5 із 6 поєдинків перемоги далися нелегко.

ФК «Сільце» – ФК «Боржавське» – 2:1 (7:0)

Голи: Роман Орос, 5; Сергій Білан, 80 – Юрій Брич, +48.

Попередження: Іван Кляп, 43; Василь Мошкола, 48 – Михайло Кіш, 34; Михайло Брич, 58.

Вилучення: Михайло Брич, 86 (друге попередження).

На початку першого тайму забили господарі, а на початку другого з пенальті – гості. Рівновага трималася до 80 хв., коли «Сільце» таки дотиснуло суперника.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «ОК ДЮСШ Україна Невицький замок» (Невицьке) – 2:0 (0:0)

Голи: Ярослав Батрин, 55; Ярослав Крюков, 76.

Команди відіграли коректно, не заробивши жодного «гірчичника» чи тим паче картки червоного кольору. До перерви була рівна гра. Десь навіть привабливіше виглядали гості. Та після перерви, упіймавши вітер у буквальному розумінні слова, господарі таки зуміли здобути три очки.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Бобовище» – 2:1 (1:4)

Голи: Юрій Сінкін, +35; Юрій Сорока, 49 – Михайло Калій, 65.

Попередження: Михайло Куцкір, 27; Дмитро Чубірко, 77 – Крістіан Попик, 34.

Вилучення: Крістіан Попик, 51 (друге попередження).

Ще одна важка перемога. Уже в мукачівському дербі. Господарі відкрили рахунок із пенальті в першому таймі, а на початку другого подвоїли результат. Одразу ж гості лишилися в меншості, що й без того ускладнило ситуацію «Бобовища». Усе ж його футболісти спромоглися на гол престижу.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Н.Коропець» – 2:1 (1:1)

Голи: Сергій Гичка, 18; Михайло Ковач, 31 – Олександр Герцуський, 16.

Попередження: Олександр Кузьма, 72 – Артур Маринець, 80.

Вилучення: Артур Маринець, 90 (друге попередження).

Дербі вдалося. До того ж на матчі побувало 600 глядачів. Гості першими відкрили рахунок, однак господарі тут же зрівняли, а згодом і вийшли вперед. Намагання гостей урятувати поєдинок успіху не мали. У «Колоса» – перша перемога.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 5:0 (7:1)

Голи: Віталій Лучин, 41; 55, 71; Ярослав Фаринич, 53; Олександр Якимець, 66.

Попередження: 13 Володимир Кардач, 82 – Олександр Кирлик, 63.

Прогнозований результат. Господарі вийшли на поєдинок у ролі фаворитів, однак, до честі гостей, довго не могли відкрити рахунок. Та кінець першого й початок другого таймів усе розставив на свої місця. Єдине, що «Фаворит» усе ж значно менше пропустив ніж у Зимовій першості.

ФК «Заріччя» – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 2:1 (1:2)

Голи: Михайло Полянський, 57; Василь Зан, 75 – Михайло Кабацій, 9.

Попередження: Сергій Караслай, 13; Василь Зан, 60; Володимир Ковальчук, 63; Віктор Зан, 75; Василь Шерегій, 87 – Олександр Олексик, 53.

У присутності 400 глядачів «Заріччя» здобуло першу перемогу. Як і очікувалося, матч видався напруженим. 6 жовтих карток тільки тому підтвердження. Гості на старті матчу відкрили рахунок і утримували його до початку другого тайму. А після перерви гольова ініціатива перейшла до господарів.

Тур повністю виграли господарі, але вікторії далися переважно нелегко. Результативність – 3,2.