Першість Закарпаття. Східна зона. 21 тур: огляд сьогоднішніх матчів

21.10.2018 - 22:41

Порівняно із західними командами східні зіграли дзеркально: 4 перемоги в господарів у 6 поєдинках.

DSC_6651

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Авангард» (Тересва) – 8:2 (0:5)

(Попович Павло, 5, 25; Оприш Іван, 29, 44, 79, 81, 90+2; Йовді Василь, 67 –Михайло Бемко, 36; Тиводар Володимир, 74)

У Н.Апші склався найрезультативніший поєдинок туру. Господарі володіли ініціативою й виграли з хокейним результатом, узявши реванш за поразку (1:5) першого кола. Притому Іван Оприш забив 5 голів, а до перерви дібровці зіграли так само впевнено, як і після неї – по 4:1.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «В.Копаня» – 3:1 (0:2)

(Макарусь Олександр, 18; Лендєл Іван, 57; Носа Іван, 87+ – Агапітов Ігор, 5)

Гості забили швидкий гол, однак іще до перерви господарі зрівняли рахунок. У другому ж таймі «Карпати» досягли, так би мовити, подвійної реалізації й здобули впевнену перемогу.

ФК «Терново» – ФК «В.Бичків» – 5:2 (1:3)

(Маркуц Михайло, 2; Маркуц Роман, 50; Каптола Роман, 55; Маркуц Тарас, 70; Дикун Євген- 90+2 – Лип’як Мирослав, 76, 83)

Команди видали результативний матч. Сценарієм зустрічі керували господарі, забиваючи особливо в першій половині другого тайму. Утім, коли на 70 хв. вони повели в рахунку 4:0, то «прокинулися» гості. Утім, останнє слово, до того ж у компенсований арбітром час, був за тернівцями.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Вишково» – 2:2 (3:1)

(Демидюк Степан-Сергій, 31; Микитюк Іван, 41 – Антал Крістіан, 33; Барна Даніел, 62)

Команди видали достойний матч, завершивши його бойовою нічиєю. За створеними моментами дещо переважали господарі, але в цілому суперництво було рівним, тож і відповідним, очевидно, результат. Суперники по черзі забивали, а останній гол видався дещо курйозним: вишківці здійснювали подачу, та м’яч зрізався у ворота суперника.

ФК «Вікторія» (Біла Церква) – ФК «Золотарьово» – -:+ (-:+)

ФК «Іза» – ФК «Беркут» (Бедевля) – +:- (+:-)

Що ж, і в Східній зоні тур був цікавим: висока результативність (5,2), 10 голів в одному матчі – майже як у Західній зоні – і дзеркально останній 4 перемоги господарів (замість стількох у гостей) у 6 матчах.