Кубок України: ФК «Минай» вийшов до 1/8!

26.09.2018 - 23:06

Сьогодні представник Ужгородщини здолав першолігівський МФК «Миколаїв».

DSC_5326

У суперники закарпатцям дісталася не просто вища за рангом команда, а яка перебуває в першій п’ятірці чемпіонату. Та це аж ніяк не знітило господарів. Швидше навпаки: налаштувало дати справжній бій і здобути яскраву перемогу!

До перерви підопічні Ігоря Харьковщенка діяли натхненно, організовано, володіли перевагою, і гол назрівав. Головний тривожний дзвінок пролунав для миколаївців на 30 хв., коли Роберт Гегедош влучив у поперечину. А за 6 хв. 1287 глядачів на трибунах стали свідками реалізованого пенальті: Василь Кобін точно пробив 11-метровий у лівий (під бокову стійку) нижній кут. 1:0!

Після перерви гості вимушені були йти вперед, а отже, розкриватися. Господарі тільки того й чекали. І забили два голи з центру штрафної площі. Спочатку Роберт Гегедош подвоїв результат на 68 хв. красивим ударом головою – м’яч від бокової стійки влетів у ворота. А за 4 хв. «смачно» приклався ногою до м’яча Василь Пиняшко. І хоч за 2 хв. Віктор Берко зі штрафного сквитав один гол (помилився орендований у чернігівської «Десни» «кіпер» Сергій Мелашенко), та справу було зроблено – 3:1! А отже, «Минай» в 1/8 фіналу Кубка України!

***

DSC_5512Після матчу наставник миколаївців Руслан Забранський зазначив: у першому таймі з основного складу вийшов тільки один футболіст; і як показала зустріч із «Минаєм», поки тренер може розраховувати фактично тільки на 11 футболістів «основи». Решта зі своїми завданнями не впоралися. Плюс колектив накрила невелика епідемія грипу. А так «довелося грати з хорошою командою, на хорошому стадіоні, у хорошій атмосфері. Приємно побувати на справжньому святі футболу».

DSC_5537Ігор Харьковщенко, своєю чергою, наголосив: дії футболістів будуть розбирати після перегляду матчу на відео, та результатом задоволений. У команди й надалі завдання тільки одне – перемагати. І в Кубку України, і в чемпіонаті. Буде непросто, проте цікаво. Зокрема, цікаво в наступному раунді суперництва за почесний трофей зустрітися з командою прем’єр-ліги й подивитися, до чого взагалі готовий «Минай», – зазначив «коуч» закарпатців.

Ну а поки вітаємо представника Ужгородщини з перемогою. Він справді здобув її впевнено та яскраво!