Першість Закарпаття. Західна зона: огляд 12 туру

І сьогоднішні матчі видалися результативними.

DSC_0119

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Колос» (Ракошино) – 1:2 (юнаки – 7:0)

(Якуб Михайло, 30 – Говдош Микола, 72; Сінкін Юрій, 78+)

Матч виявився напруженим, навіть драматичним. Господарі першими відкрили рахунок, який тримався до 70-х хвилин поєдинку. У цей проміжок гості забили 2 м’ячі, притому реалізували пенальті. А ось між влучними ударами колосівців була стовідсоткова нагода відзначитися й Дмитру Барану, однак боржавець не зміг забити одинадцятиметровий.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Дерцен» – 2:3 (0:5)

(Михайловський Владислав, 25; Корпош Іван, 59 – Мідянчик Роман, 14, 62; Лозинець Михайло, 64+)

Гра відбувалася в коректному суперництві (лише два попередження за матч). Команди діяли приблизно нарівні, проте, видно, гості більше прагнули перемоги. У другому таймі, пропустивши гол, вони через 3 хвилини спочатку зрівняли рахунок, а ще за 2 з пенальті вийшли вперед. І зрештою, зберегли переможний результат.

ФК «Сільце» – ФК «Бобовище» – 0:2 (3:2)

(Русин Андрій, 23; Вінтонюк Дмитро, 80)

Гості приїхали на гру в статусі лідера й весь матч контролювали події на полі. Могли забити і більше, але й двох голів вистачило для вікторії. У першому таймі Андрій Русин відкрив рахунок потужним ударом, а за 10 хвилин до кінця зустрічі Дмитро Вінтонюк закріпив перевагу своєї команди.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 3:1 (8:0)

(Ільницький Мирослав, 9, 36; Пінджоля Олександр, 43 – Савко Євген, 82)

Команди діяли загалом по-спортивному (одна жовта картка в господарів і дві в гостей). Футболісти Іванівців провели результативний перший тайм і забили 3 м’ячі. Після перерви, ближче до фінального свистка, Євгену Савку вдалося відзначитися голом престижу. Якби він на 60-й хвилині реалізував ще й пенальті, то, можливо б, у матчі спалахнула інтрига. А так «Колос» переміг із різницею в два м’ячі.

ФК «Заріччя» – ФК «Гірник» (Рокосово) – 8:0 (5:2)

(Булеза Юрій, 19; Бобик Назар, 35+; Петер Рудольф, 40, 41, 69; Зан Василь, 46; Чернявський Михайло, 78; Томич Володимир, 89)

За рахунку 0:1 «Гірник» мав дві слушні нагоди відзначитися, однак не забив. А пропустивши ще, гості «посипалися», і «Заріччя» розгромно виграло.

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 3:5 (2:1)

(Биряк Василь, 26; 90+3; Пфайфер Едуард, 78 – Гандяк Валерій, 33, 65; Хом’як Сергій, 41; Данкулинець Михайло, 52; Готра Віктор, 76+)

Багато хто вже так звик до поразок «Фаворита», що, мабуть, і не сподівався на успішну гру гостей. Очевидно, не очікували цього й господарі. І хоч вони першими відкрили рахунок, а в цілому вийшов результативний матч, та гравці із Шишлівців більше продемонстрували атакувальний футбол і здобули першу перемогу в першості.

Це один із тих турів, у якому домінували гості: чотири перемоги проти двох у господарів. І жодної нічиєї. Результативність матчів висока – 5,0.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Одна відповідь до “Першість Закарпаття. Західна зона: огляд 12 туру”

1. Сьогодні був на матчі Довге- ФК Ракошино . Ракошино молодці.Хочу подякувати за суддівство бригаді на чолі з Митровськиим , з повагою Євген Дудаш.