Кубок області. 1/8 фіналу: коли фортуна іронічно посміхається фаворитам…

25.03.2018 - 18:11

Тільки-но завершилася зимова першість, як набрав ходи й другий за вагомістю турнір в області.

В основному відбувалися поєдинки 1/8 фіналу, та водночас було зіграно й дві зустрічі 1/16.

DSC_5342

24 березня (субота), 1/16 фіналу

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Заріччя» (Заріччя) – 1:1 (за пенальті – 5:3)

(Слободін Олександр, 7+ – Великошич Ростислав, 44+)

Це була цікава, бойова зустріч, у якій бал правили 11-метрові. На початку гри пенальті реалізували кінчешці, а під завісу першого тайму зі «стандарту» вже відзначилися гості. Другий там переможця так само не виявив. Отож «повправлятися» з «точки» командам довелося й після матчу. Більше пощастило господарям.

25 березня (неділя), 1/16 фіналу

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Спарта» (Воловець) – 1:1 (за пенальті – 5:4)

(Кузьма Олександр, 44 – Тимчук Владислав, 7)

Грати довелося на важкому полі, тому команди сповна себе не змогли розкрити. Тим не менше зустрічалися приблизно рівні суперники, хоч господарі діяли дещо гостріше. Утім, нічийний рахунок першого тайму після перерви не змінився, а в серії пенальті пощастило «Колосу».

25 березня (неділя)

ФК «Вільхівці» – ФК «Поляна» – 1:0

(Габор Василь, 60)

Приблизно рівна, безкомпромісна гра, у якій за рахунок бажання та рідних стін господарям удалося вирвати перемогу. На важкому полі все вирішив гол у другому таймі. Його вдалося забити «Вільхівцям».

ФК «Стройне» – ФК «Бужора» 1:4

(Ропонич Василь, 86 – Полянський Михайло, 8; Бандурович Іван, 39; Сурмач Віталій, 46; Котляр Богдан, 77)

Гості зробили висновки з невдачі минулорічного Кубка, коли поступилися нинішнім господарям 0:3. Іршавці зіграли агресивно, переважали суперника й переконливо вийшли до наступного етапу змагань.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Вітязь» (Концгазо) – 1:0

(Лендєл Іван, 9)

Це був той поєдинок, де більше атакувала одна команда, а виграти зуміла інша. Господарі забили швидкий гол і надалі намагалися втримати рахунок. І це вдалося, хоч концгазівці багато атакували й намагалися врятувати матч.

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Середнє» – 1:0

(Тимочук Богдан, 31+)

Обидві команди мали достатньо моментів, щоб відкрити рахунок, та м’яч уперто не йшов у ворота. І все ж господарі на 31-й хвилині реалізували пенальті за гру суперника рукою. Отож «Карпати» вибили з розіграшу срібного призера чемпіонату.

МФА U-19 (Мукачево) – ФК «Ужгород» – 1:2

(Грицак Назар, 45+1 – Соскида Руслан, 18 Предчук Антон, 64)

І в другому кубковому матчі нинішні номільні господарі довели, що мають хороші перспективи, хоч і не пробилися до наступного кола змагань. У першому таймі мукачівці доволі активно діяли й могли навіть виграти. Та на 22 хв. Артем Атамась не реалізував пенальті. Утім, на гол Руслана Соскиди юнаки з міста над Латорицею все ж відповіли влучним ударом Назара Грицака й пішли перепочити за прийнятних 1:1. Але після перерви МФА дещо «підсіла», а ужгородці діяли на досвіді та влучним ударом іще одного свого забивного гравця – Антона Предчука – досягли бажаного результату.

ФК «Дерцен» – ФК «Бобовище» – 2:3

(Міклош Олександр, 20; Глива Сергій, 89 Бабич Володимир, 12, 73, 82)

Гра видалася результативною й приблизно рівною. Гості здобули перемогу, насамперед тактично грамотно побудувавши дії, у результаті чого хет-трик на свій рахунок записав Володимир Бабич. Господарям притому дещо не пощастило. Адже під завісу матчу (на 86 хв.) автор першого гола в зустрічі Олександр Міклош не реалізував пенальті.

Що ж, як бачимо, в 1/8 фіналу фортуна окремим фаворитам посміхнулася іронічно. І це тільки додає баталіям Кубка подальшої інтриги.

Насамкінець слід додати, що у зв’язку з участю у фіналі зимової першості минайців та виноградівців матчі 1/8 фіналу «Сокіл» (Кінчеш) – «Севлюш» (Виноградів) та «Колос» (Іванівці) – «Минай» відбудуться в четвер, 29 березня, на полях команд, указаних першими. Чвертьфінальні поєдинки у зв’язку з католицьким Великоднем заплановані на 30 березня, п’ятницю. Утім якщо команди дійдуть згоди, то, повідомивши ФФЗ, можуть зіграти й у неділю. Сказане стосується також матчів Кубка, які так само відбудуться в п’ятницю перед православним Великоднем. За згодою учасників зустрічі так само можна перенести на перший святковий день.