Перша ліга, Західна зона, 15 тур: «гарячі» матчі…

11.09.2017 - 00:13

Як наслідок, три поєдинки виграли господарі, а три – гості.

DSC_3783

ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Рутенія» (Сторожниця) – 3:0 (0:3)

За відсутності головного тренера господарі в ужгородському дербі здобули перемогу й продовжують упевнено гарантували собі місце в першій п’ятірці. Притому перший тайм вийшов доволі рівним, що й відобразив результат – 0:0. А ось після перерви залізничники шляхом активізації флангів додали в атаці й зусиллями Руслана Кравченка, Антона Павленка й Олександра Сивака здобули комфортну перемогу.

ФК «Березний» (В.Березний) – ФК «Н. Коропець» – 1:5 (3:5)

Березнянці в другому матчі поспіль і удруге в чемпіонаті на рідному стадіоні зазнають поразки з відчутним рахунком. Можливо, їх вивели з колії два швидкі голи, а можливо, нижньокоропецькі футболісти дуже чутливі до медалевої зони, та факт залишається фактом: господарі поки не зрушили з восьмого місця, а розкішною вікторією гості зберегли місце в першій трійці (Сама Юрій, 33 – Анатолій Киян, 12, 17, 77; Віктор Гей, 30; Василь Монда, 62).

ФК «Заріччя» – ФК «Бобовище» – 0:2 (1:0)

Бобовищанці відчувають дихання лідера, а тому продовжують виступати без втрати очок ось уже в п’ятому поєдинку поспіль. І в матчі із «Заріччям» вони повели в рахунку на початку першого тайму завдяки Крістіану Дірею та Сергію Бобику, а далі діяли, виходячи з результату, і здобули виграш.

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Ракошино» – 6:3 (4:0)

Це була цікава гра-дербі, у якій обидві команди продемонстрували результативний футбол, а господарі зуміли досягти відчутної переваги тільки під завісу поєдинку. У першому таймі суперники діяли нарівні й пішли відпочивати за 2:2. А ось після перерви господарі додали й зуміли піти з поля переможцями (Владислав Човрій, 24; Балаж Олександр, 27, 53; Євген Качур, 60+, Василь Бірак, 86, 88 – Вадим Курта, 31, 42; Михайло Морщук, 66).

ФК «Вітязь» (Концгазо) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 6:2 (9:0)

Господарі далеко не всі моменти реалізували, але й гості без забитих м’ячів не пішли з поля. І все ж перевага в рахунку лідера над аутсайдером виявилася відчутною. В обох таймах підопічні В’ячеслава Пінковського перемогли 3:1, а для виграшу загалом укотре постаралися В’ячеслав Ковтан, який цього разу відзначився покером, та Андрін Горняк, корий записав на свій рахунок дубль. «Вітязь» першого місця поки не залишає.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «В.Копаня» – 0:1 (0:3)

Важка гра для обох команд. Тріумфували ж у матчі гості, які відзначилися в першому таймі (Руслан Лемак). Очевидно, далося взнаки й вилучення в господарів. Вони отримали пряму червону картку після перерви. Завдяки ж вікторії «В.Копаня» упевнено почувається в золотій середині.

Загалом туро виявився цікавим: порадували як господарі, так і гості, а вболівальників ще й потішила висока результативність – 4,8.