Кубок області: без сенсацій, але…

26.03.2017 - 19:23

Матчі 1/8 фіналу Кубка області за великим рахунком несподіванок не принесли, проте подивитися було на що.

уж-дав

ФК «Витязь» (Концгазо) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 1:1 (за пенальті – 4:5). Гості забили доволі швидкий гол. Уже на 42 секунді у Віктора Чумака метрів із 35 вийшов фантастичний удар, і виноградівці повели в рахунку. Однак далі розвинути перевагу «Севлюшу» не вдалося. Більше того, на 49 хв. після подачі з кутового на ближню бокову стійку на випередження зіграв Вадим Селещук – 1:1. У виноградівців були моменти аби не доводити матч до пенальті, та господарі, забивши, збадьорилися й зуміли завершити поєдинок унічию. І все ж у серії 11-метрових підопічні Івана Білака таки вирвали перемогу.

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – CК «Карпати» (Рахів) – 1:0. Як і очікувалося, гра між суперниками виявилися напруженою та цікавою. А пощастило більше господарям. На 30 хв. Володимир Пуга відкрив рахунок. Могли міжгірці незадовго до фінального свистка й повністю зняти ім’я переможця. Так, на 86 хв. Юрій Красняник пробивав пенальті, та воротар карпатівців зреагував. І все ж «Верховина» зберегла виграшний для себе рахунок і продовжить змагатися за Кубок.

ФК «Перечин» – ФК «Оболонь» (Хуст) – 0:1. Гра була приблизно рівною, та вищий за класом суперник усе ж зумів забити важливий гол. Сталося це на 67 хв., коли Олександр Фляшко скористався подачею з лівого флангу й ногою замкнув передачу. Наприкінці зустрічі гості могли подвоїти рахунок, та все ж мінімальна перевага хустян збереглася.

ФК «Вишково» – ФК «Середнє» – 0:2. У першому таймі господарі намагалися чинити гідний спротив вищому за класом суперникові, однак усе ж отримало гол у роздягальню: на 40 хв. Станіслав Котьо відкрив рахунок. Після перерви середнянці повністю заволоділи ініціативою, яку на 56 хв. реалізував Іван Качур. Перемоги 2:0 гостям цілком вистачило, щоб у хорошому настрої повертатися додому.

ФК JJ CLUB (Виноградів) – ФК «Минай» – 0:7. І в другому матчі уже в ранзі господарів JJ CLUB намагався дати бій бронзовому призерові чемпіонату області. Однак, за великим рахунком, це вийшло тільки в першому таймі. Правда, і до перерви Михайло Кополовець відкрив рахунок. А ось після перепочинку команда Миколи Гібалюка сповна реалізувала створені моменти, «відвантаживши» виноградівцям аж шість голів. Зокрема, той же Кополовець, Василь Беца (теж двічі) й Сергій Машталір, Роберт Гегедош і Василь Пиняшко довели рахунок до розгромного.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Вікторія» (Б.Церква) – 0:1. Це була гра з мінімальною кількістю моментів та за відчутного вітру. Переважно суперники не підпускали один одного до карного майданчика, більше «полюючи» за м’ячем у центральній частині поля. Отож усе закономірно йшло до нічиєю. Проте на 88 хвилині «сімці» гостей Василю Штефану вдався влучний удар метрів із вісімнадцяти. Він і вирішив долю матчу.

«Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Стройно» – 3:0. Господарі скористалися фактором рідних стін плюс більше фізично були готовими грати до кінця й здобули заслужену перемогу. Однак перший тайм фактично виявився на рівних. У перші хвилин п’ятнадцять початку гості навіть діяли досить активно. І все ж у на 35 хв. Олександр Балаж засмутив стройнівців – 1:0. Після перерви Владислав Човрій, на 51 хв. скориставшись помилкою суперника, вивів команду вперед. А далі він же, коли візаві дещо «підсіли», на 72 хв. установив остаточний рахунок – 3:0.

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Ужгород» – 1:4. На матч із «Ужгородом» юні СДЮСШОРівці вийшли із зовсім іншою тактикою, ніж на поєдинок із «Вільхівцями», проте і вона тривалий час була ефективною. Чемпіон області першим відкрив рахунок у першій половині першого тайму, коли Арделян Нуцу вдало асистував Русланові Соскиді. Однак за кілька хвилин в «Ужгорода» сталася «обрізка», і суперник зрівняв рахунок. Тривалий час паритет зберігався, хоч, скажімо, ті ж підопічні Вадима Дьордя могли вийти вперед, небезпечно виконуючи штрафний. І все ж за хвилин 15 до завершення гри команда Івана Шанти зуміла зламати хід поєдинку на свою користь. Спочатку Роман Бєлінський красиво подав, і вже Нуцу Арделян замкнув передачу – 2:1. А пізніше вийшли два хороші дальні удари в Івана Ковача. Ужгородці перемагають на класі. До речі, у вівторок у Кам’яниці вони зіграють товариську гру з ФК «Шахтар» U-17. Початок – о 17.00.

Що ж загалом сильніші команди перемогли, коло претендентів на почесний трофей іще звузилося. Отож чвертьфінальна стадія обіцяє цікаві протистояння. На цьому етапі зустрінуться:

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Верховина» (Міжгір’я),

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Середнє»,

ФК «Минай» – ФК «Вікторія» (Біла Церква),

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Ужгород».

Нагадаю, що відповідно до «Положення про проведення розіграшу Кубку Федерації футболу Закарпаття з футболу у 2017 році», на етапі 1/4 та 1/2 фіналу команди грають дві гри – удома та на виїзді. Процедуру жеребкування здійснюють перед початком змагань під час прямого ефіру в телепередачі «Час футболу» на обласному державному каналі «Тиса-1».