Турнір на честь А. Гаваші. Таблиці. День перший: вагомі заявки на перемогу

23.08.2016 - 13:17

Закарпаття приймає міжнародні дитячо-юнацькі команди у рамках турніру на честь Андрія Гаваші.

Команди ДЮФЛ України ведуть підготовку до чемпіонату, який стартує у середині вересня. Тому турнір на честь Андрія Гаваші дає можливість найкращим чином підготуватися до престижних змагань. Традиційно цей турнір збирає кращі юнацькі команди України. А цього року до нього долучилися й сильні команди Німеччини, Угорщини, Словаччини.

Перший день змагань, не зважаючи на примхи природи, видався вдалим. Команди обох вікових груп порадували своєю грою. Найнапруженіші футбольні матчі у віковій категорії U-15 відбулися в групі А.

Team Brandenburg (Німеччина) – УФК «Карпати» (Львів) – 3:1

Перший тайм пройшов за рівної боротьби, але німецькі футболісти виглядали трохи впевненіше. Саме вони і забили першими в середині тайму ударом із 18 метрів точно під стійку. Львів’яни зусиллями екс-сдюсшорівця Дениса Слюсара невдовзі зрівняли рахунок. Після подачі зі стандарту «карпатівець» добре зіграв головою. Та через кілька хвилини Слюсар сфолив у своїй штрафній і заробив пенальті. Гравець Бранденбурга чітко реалізував одинадцятиметровий – 2:1.

У другій половині гри бранденбурці не збавляли темп, їхні виходи в атаку носили постійну загрозу чужим воротам, тоді ж як «Карпати» вкрай рідко турбували воротаря німців. За п’ять хвилин до завершення гри німці, як по нотах, розіграли швидку атаку три в два й забили третій м’яч.

ФК «Шахтар» (Донецьк) за рахунок кращої фізичної готовності й волі до перемоги здолав однолітків із Puskas akademia (Budapest) – 2:1.

У групі В на рік молодші «гірники» (ФК «Шахтар-03») поступилися УФК «Харків» – 1:3.

У групі С під прес «Динамо» потрапили футболісти кошицького FC VSS, яким кияни «відвантажили» десять (!) м’ячів – 10:0.

ФК «Львів» провів 5 «сухих» м’ячів у ворота команди BRW-ВІК (Володимир-Волинський), яка вважається однією з найсильніших у Західній Україні – 5:0.

У групі D ФК «Мункач» поступився одноліткам із ФК «Верес-КОЛІФКС» (Костопіль) – 2:4, а ФК «Карпати» (Львів) переміг ОК ім. Піддубного (Київ) – 2:0.

***

У категорії U-17 (2000 р.н.) група A УФК «Карпати» (Львів) у наднапруженому матчі з рахунком 2:1 переграв ФК «Шахтар» (Донецьк), а Nyirsuli akadеmia Nyiregyhaza поступилася BRW-ВІК (Вол.-Вол.) – 0:2.

Nyirsuli akadеmia NyiregyhazaBRW-ВІК (Вол.-Вол.) – 0:2

В угорській команді тренером голкіперів працює відомий закарпатський воротар Володимир Овсієнко, який і готував їх до звітного поєдинку. Волиняни з самого початку заволоділи територіальною перевагою, час від часу вмикаючи швидкості, за якими угорці явно не встигали. Саме так було забито перший гол. Після стрімкого проходу і прострілу, що слідував за ним, форвард BRW-ВІК відкрив рахунок.

Передумовою другого голу також був швидкісний прорив лівого півзахисника, який увійшов у штрафну та був збитий. Як результат – пенальті. Удар із позначки воротар відбив, але першим на добиванні був футболіст Володимир-Волинського. Номінальні гості були ближчими до збільшення рахунку, ніж угорці. Та до фінального свистка рахунок не змінився.

У групі B СДЮСШОР Ужгород доволі неочікувано зазнав поразки від ФК «Шахтар-01» (Донецьк) – 0:1, футболісти якого на рік молодші.

У групі C київське «Динамо» перемогло одеський «Чорноморець» – 4:1, а FC VSS Kosice (Словаччина) поступилося ФК «Львів» – 0:3.

FC VSS Kosice (Словаччина) – ФК «Львів» – 0:3

Львівський клуб із самого початку поєдинку повів у рахунку, забивши два швидкі голи. Словацькі гравці не вирізнялися активністю в нападі. Практично всі єдиноборства в середині поля вигравали футболісти ФК «Львів». Ще до перерви рахунок у матчі став розгромним.

У другому таймі тренер львів’ян зробив багато замін, які суттєво не вплинули на гру. «Кошіце» мало нагоду провести хоча б гол престижу та їх єдиний нападник не реалізував вихід сам на сам.

У групі D дуже напружено проходив матч земляків ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Севлюш» (Виноградів). Команда обласного чемпіонату дала бій мукачівцям і здобула почесну нічию – 2:2. З нічийним результатом – 1:1завершився й інший матч у цій групі. Це було протистояння ФК «Скала» (Моршин) – ОК ім. Піддубного (Київ).

4. ФК «Скала» (Моршин) 1-1 0 1 0 1-1 1

Перший день турніру продемонстрував високий рівень команд, не зважаючи на те, що сезон тільки розпочинається.

Уже сьогодні, після ІІ туру, стануть відомі переможці й невдахи в окремих групах, але основні протистояння відбудуться завтра, 24 серпня.