Співчуття
26.11.2023 - 12:26Сумна звістка надійшла до Закарпатської асоціації футболу – від важкої хвороби на 63 році життя відійшов у вічність незмінний президент ФК «Сокіл» (Холмківська ТГ) Степан Боднар.
Футбольна громадськість області висловлює щирі співчуття родині та близьким Степана Степановича. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай спочиває з миром…
Залишити відповідь