Футбольна Берегівщина: ФК «Зірка» (Онок) – володар кубка району

02.12.2022 - 12:26

У неділю, 26 листопада, на виноградівському стадіоні «Пластмасовик» відбулася фінальна гра Благодійного турніру – кубку Берегівського району з футболу, в якому зустрічалися ФК «Зірка» (Онок) та ФК «Перехрестя».

З перших хвилин гри ініціативою заволоділи футболісти з Оноку, створивши ряд небезпечних атак. Гравці Перехрестя намагалися відповідати контратаками, але всі їх намагання завершувались на підступах до штрафного майданчика. Першим у грі відзначився Сергій Яцкулинець на 15 хвилині. І «Зірка» повела в рахунку. На 22 хвилині Олександр Доманич подвоює рахунок, а на 29-й Юрій Яцкулинець забиває третій гол у ворота команди з Перехрестя.

У другій половині гри футболісти з Перехрестя активізувалися. Провели ряд атак, але влучити у ворота суперника не змогли. «Зірка» навпаки була влучною. На 47 хвилині Олександр Керечан забиває четвертий гол у ворота суперника, а на 58-й красенем-голом поставив крапку у грі. Таким чином, гра завершилася на користь «Зірки» – 5:0. Хочеться відзначити, що команда з Оноку після кількарічної перерви відновила участь у змаганнях і відразу стала чемпіоном та володарем кубка району.

Після завершення гри фіналістів привітав голова Берегівської районної асоціації футболу Олександр Чегіль, який зокрема оголосив, що всі виручені кошти від чемпіонату та кубку, а це сума 44 000 грн, перерахована на рахунок Мукачівської 128-мої окремої гірсько-штурмової бригади.

Олександр Олександрович вручив срібні медалі футболістам ФК «Перехрестя», а футболістам ФК «Зірка» (Онок) золоті медалі та кубок.