Стартував Кубок Закарпаття. Огляд матчів 1/4 фіналу

21.11.2022 - 10:27

Команди зіграли чвертьфінальні поєдинки.

DSC_0310

Через специфіку воєнного становища в країні цьогорічний Кубок області довелося проводити в стислому форматі. І все ж змагання за почесний трофей стартували. Ігри розпочалися зі стадії чвертьфіналу. Суперники визначали переможця в парах на нейтральному полі за результатом одного матчу.

ФК «Вільхівці» – ФК «Поляна» – 1:1 (за пенальті 4:2)

Голи: Олександр Маркевич, 44 – Іван Жаренко, 70.

Попередження: Роман Захарчук, 67; Богдан Кіреєв,90+2 – Олександр Глагола, 27; Едгард Русин, 67.

Ще одна гра, де добре знайомі одна одній команди прагнули досягти успіху в безкомпромісному суперництві. Особливо вразили «Вільхівці». Після четвергового протистояння у фіналі чемпіонату області вони зберегли свіжість у грі. До перерви навіть володіли ініціативою. Як наслідок, відзначилися голом, що називається, у роздягальню. Постарався Олександр Маркевич.

Утім, і полянці не хотіли поступатися, хоч зробили тільки одну заміну (на відміну від суперника, який використав п’ять). Зокрема, рахунок зрівняв Іван Жаренко. Так справа й дійшла до 11-метрових. Ну а птах удачі, відкружлявши над «Вільхівцями» у чемпіонаті, вирішив не зраджувати прихильністю команді з Тячівщини й у Кубку. Принаймні на стадії чвертьфіналу. Саме підопічні Юрія Бучка виконали краще пенальті й пробилися до півфінальної стадії змагань.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК «Тячів» – 4:2

Голи: Михайло Реплюк, 15; Михайло Чедрик, 23; Василь Ковтун, 30; Артур Дорі,72 – Олексій Хоменко, 21; Андріан Бабич, 75+.

Попередження: Олександр Логойда, 88 – Олександр Шимон, 53; Олександр Антошин, 77; Василь Манжос, 88.

Коректна, цікава й результативна гра. Саме такі епітети підходять до цього матчу. «Севлюш», задовольнившись «бронзою» у чемпіонаті, прагнутиме, без сумніву, завоювання Кубка. І це довів у зустрічі з тячівцями. У першому таймі виноградівці домінували й відзначилися трьома голами, тоді як їх суперник – одним. Утім, тячівці теж не сиділи, склавши руки. Зробивши ставку на контратакувальні дії, команда створювала проблеми в нападі суперникові. Особливо попереду активізовували дії свого колективу брати Олександр та Дмитро Антошини. Саме перший із них за рахунку 1:3 не скористався зв своєї нагоди. А міг закрутити пружину інтриги ще більше, та не влучив у порожні ворота. Утім, навіть за 1:4 та короткої лави запасних підопічні Павла Оржеховського домінували на полі та прагнули врятувати долю матчу. Особливо, коли скоротили відставання в рахунку за допомггою пенальті. Та «Севлюш» є «Севлюш». Граючи з урахуванням матеріальної переваги, бронзовий призер чемпіонату досягнув свого…

ФК «Білки» – ФК «Марамуреш» (Солотвинське ТГ) – 1:4

Голи: Рудольф Петер, 55 – Назар Хрієнко, 22; Ярослав Голубенко, 42; Нікіта Похил, 50; Григорій Радченко, 65.

Попередження: Олексій Остафійчук, 49; Олександр Зубов, 70; Юрій Цібеленко, 81 – Сергій Донець, 55.

На початку гри в «Білок» був дуже хороший момент для взяття воріт –вихід сам на сам. Якби команда його реалізувала, можливо, і поєдинок для неї склався б по-іншому. Утім, результат зустрічі закономірний. Отримавши вищеназване «попередження», «Марамуреш» надалі захопив ініціативу у свої руки. Відповідно й остаточно зняв питання переможця чотирма голами, хоч суперникові одного разу таки вдалося відзначитись. Правда, і Віталій Слищенко в тріумфаторів не реалізував пенальті (на 81 хвилині).

ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – ФК «Бужора» (Іршава) – 2:1

Голи: Руслан Соскида, 19; Микола Джанда, 85 – Юрій Сорока, 17.

Попередження: Микола Джанда, 64; Євген Мукомела, 87; Руслан Куртинич, 90+1 – Василь Росул, 43; Ерік Івашко, 87.

Обом командам у психологічному плані було нелегко виходити на поєдинок. З одного боку, «Медея» тільки в четвер зіграла надемоційний фінальний поєдинок у чемпіонаті, і банально виникла потреба вчасно відновитися. Крім того, «срібло» чемпіонату хоч і є тріумфом, та все ж гіркоту поразки в зустрічі з «Вільхівцями» хотілося підсолодити перемогою в Кубку. В іршавців ситуація була в спортивному плані ще гіршою: із важкої групи в чемпіонаті вийти не вдалося, тож бужорці так само намагалися це полинове відчуття замінити на нектар вікторії в стартовому поєдинку за Кубок. Утім, не тільки з цих міркувань зустріч видалася бойовою та безкомпромісною. На полі зустрічалися два достойні суперники, котрі прагнули показати хороший футбол. І це вдалося. Інша справа, що перемогти мав хтось один. Команди ні в чому не поступалися одна одній. За м’яч намагалися триматись на кожному клапті поля. Це відбилося й на рахунку: колективи обмінялися голами букально за дві хвилини. Усе йшло до нічиєї. У неї, здається, повірили вже всі. Та притому атаки не припинялися. І наприкінці зустрічі переможний гол «Медеї» вийшов класичним: подача з кутового й замикання головою гравця, котрий вийшов на заміну. Далі змагатися за почесний трофей будуть підопічні В’ячеслава Пінковського.

У цілому матчі мали кубковий характер і переможцям непросто було здобути перемоги. Це ще більше заінтриговує перед півфінальними поєдинками!