ФОТО. Футбольна Берегівщина: огляд ігор 1 туру чемпіонату на честь воїнів ЗСУ

15.05.2023 - 17:52

У неділю, 14 травня, стартував  Благодійний турнір – чемпіонат району на честь воїнів ЗСУ за сприяння ГО «Міжнаціональна Ліга Захисників України».

На жаль, чемпіонат проходить без юнаків, а поруч із юними футболістами за колективи виступають гравці кому за сорок.

ФК «Берегово» – ФК «Королево» – 0:12

Перед грою, яка проходила на стадіоні «Дружба», було проведено офіційне відкриття чемпіонату.

Учасників змагань вітав керівник громадської організації «Міжнаціональна Ліга Захисників України» Юрій Дувалко, який наголосив, що незважаючи на війну, військові повинні робити свою справу, а гравці – грати на футбольному полі та розвивати майстерність. Адже настане мир і гра мільйонів повинна продовжити свій розвиток. Головне нині продовжити традиції і не зупинятись. Тому їх організація вирішила надати матеріальну підтримку командам – учасникам чемпіонату. Клубам подарували футбольні м’ячі. Загиблих у війні проти агресора вшанували хвилиною мовчання. Пролунав Гімн України, а далі футболісти вийшли на футбольне поле.

Домінували більш досвідчені футболісти з Королева, які у Зимовій першості стали срібними призерами. Різниця у майстерності була очевидною, адже за Берегово виступають переважно юні футболісти, у яких бракує досвіду. Подеколи вони показували непогану гру, але відсутність досвіду і психологічна стійкість зробили свою справу. Перед командою не стоїть результат на першому місці. Головне завдання – грати у задоволення, набиратись досвіду для майбутнього. Тому і результат вийшов розгромним 0:12. Футболісти «Королева» забили по шість голів у кожному таймі.

ФК «Зірка» (Онок) – ФК «Правий Берег-Спарта» – 1:2

У Оноці перед грою футболістів вітав представник організації, яка є спонсором турніру – Василь Цильо. Він також вручив футбольні м’ячі колективам.

Початок гри був за господарями, які вже на 17 хвилині, завдяки голу Михайла Брича, повели у рахунку. Згодом мали можливість його збільшити, але підводила реалізація. Поступово ініціативою у грі заволоділи берегівці, і на 33 хвилині Ростислав Гудзега зрівняв рахунок. А перед свистком арбітра на перерву Богдан Галай вивів берегівців уперед.

У другій половині гри футболісти Оноку намагалися хоча б зрівняти рахунок, але фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу футболістів з Берегова – 2:1.

ФК «Перехрестя» – ФК «Кідьош» – 4:1

На стадіоні у Перехрестя вітав учасників змагань представник організації спонсорів Атілла Гоян. Він також привітав команди-учасниці та вручив їм футбольні м’ячі.

У першій половині гри на футбольному полі була рівна гра. Жодна з команд не мала переваги, тому й завершилася нульовою нічиєю.

У другому таймі гра була зовсім іншою. «Перехрестя» провели низку замін, що освіжило команду. На жаль, коротка лава запасних у «Кідьоша» далася в знаки. На 48 хвилині Степан Сігетій відкрив рахунок у матчі. На 67 хвилині Габор Омбовді, реалізувавши пенальті, зрівняв рахунок. Уже через хвилину Степан Сігетій знову виводить господарів уперед. На 74 хвилині Іштван Дудич забиває третій гол у ворота гостей, він же 82 хвилині ставить крапку у грі – 4:1.