Турнір на честь воїнів ЗСУ. Огляд матчів 4 та 6 турів.

26.03.2023 - 20:51

У ці вихідні відбулися чергові поєдинки, які завершили на турніру ігрову програму тижня.

Що ж, підсумовуємо нову порцію змагальних баталій. Вони порадували результативністю та безкомпромісністю.

Група А, м. Ужгород, стадіон «Авангард»

25 березня (субота)

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – СДЮСШОР U-17 (Ужгород) – 3:1

Голи: Євген Матринець, 39; Вадим Харченко, 50; Микола Дорогович, 62 – Євген Різов, 73.

Попередження: не було.

«Зірка-SPAR» серйозно поставилася до молодшого суперника й насамперед завдяки цьому здобула перемогу. У першому таймі команді з Лінців пощастило відкрити рахунок, а після перерви вдалося реалізувати ще дві нагоди.

У другій половині другого тайму СДЮСШОРівці помітно активізувалися, скоротили відставання в рахунку й за дві хвилини по тому навіть могли подарувати собі шанс на порятунок поєдинку. Але Андрій Івасій не зміг реалізувати пенальті. Дуель при виконанні 11-метрового виграв воротар суперника Анатолій Лагоцький.

26 березня (неділя)

ФК «Лідер» (Сторожниця) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 3:5

Голи: Максим Грачов, 50; Ярослав Куцик, 77; Андрій Надич, 85 – Михайло Дудаш, 13, 33, 44; Валентин Павлик, 59; Ярослав Костик, 63.

Команди продемонстрували відкритий, безкомпромісний і результативний футбол. У першому таймі краще діяли кінчешці. До швидкого гола вони додали ще два й упевнено виграли перший тайм. На початку другого відрізку гри «Лідер» скоротив відставання, потім відзначився ще двічі завдяки вдалим замінам, але й «Сокіл» у своєму «польоті» після перерви обертів не збавляв. Теж відзначався, зокрема так само завдяки удало здійсненій заміні.

У цілому команда Івана Криси грала переконливіше, відповідно більше реалізовувала, тому й узяла три очки.

ФК «Минай U-19» – ФК «Медея» (Оноківська ТГ)

Голи: Андрій Дурдас, 2 – Євген Лукіяник, 21; Руслан Соскида, 56; Олександр Семків, 84.

Попередження: Нікіта Лєднєв, 49; Андрій Кецук, 59; Максим Максимець, 84 – Руслан Куртанич, 28; Володимир Лисаченко, 63; Євген Мукомела, 83.

Це той випадок, коли фаворит зустрічі переміг на класі, але молодь дала бій. Саме юні минайці першими відкрили рахунок. Пропущений м’яч тільки додав атаці «Медеї» спортивної злості. Але й номінальні господарі не збиралися здаватися. Як наслідок, вийшла цікава, безкомпромісна гра, у якій команді з Оноківської ТГ вдалося остатточно зняти питання переможця наприкінці поєдинки.

Група В, смт Вишково, стадіон «Тиса»

ФК «Вільхівці» – ФК «Хуст» – матч не відбудеться

Хустяни на адресу організаторів турніру надіслали короткого листа, у якому повідомили, що не зможуть узяти участь у поєдинку у зв’язку зі щільним графіком матчів у межах підготовки до другого кола другої ліги України. З одного боку, клуб із міста над Тисою можна зрозуміти, що команда користається нагодою максимально ємкісно підготуватися до сезону. З іншого, є регламент обласного турніру, отож відповідно до нього «Хусту» зарахують технічну поразку.

А сьогодні наша друголігівська команда зустрілася з іншим закарпатським колективом майстрів – «Минаєм». Завдяки голам Єгора Твердохліба та Валерія Рогозинського прем’єрлігівський клуб повів 2:0, та все ж перемогу втримати не зміг. Цьому завадили Микола Пилип та Петро Луців із табору суперника. Отож бойова нічия в спарингу – 2:2.

СК «Тячів» – СК «Карпати» (Рахів) – 1:2

Голи: Михайло Лозинець, 55 – Юрій Яремчук, 14; Іван Ільчук, 23+.

Попередження: Андрій Мерцин, 33; Ігор Кладов, 38; Андріан Бабич, 44; Юрій Пахломов, 50 (усі – «Тячів»).

«Тячів» володів ініціативою, контролював більше м’яч, але карпатівці відзначилися двома швидкими голами й поставили суперника в ролі того, хто повинен наздоганяти.

У другому таймі команда Павла Оржеховського один м’яч сквитала, та більшого досягти підопічні Андрія Панасюка візаві не дозволили. Перемогу здобули рахівці, які продовжують набирати кондицій до сезону.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – 1:0

Голи: Іван Качур, 41.

Попередження: Річард Шольц, 35; Іван Бандурович, 53; Ерік Івашко, 88 – Анатолій Ульянов, 67; Євген Нечосов, 69.

Очікувано вийшла доволі бойова та напружена й цілком рівна гра. І все ж попереду краще діяли іршавці, вони створили більше реальних загроз, і одну з них зуміли реалізувати.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – вихідний

Усі завершальні зустрічі 4 й 6 турів видалися безкомпромісними. Радує, що команди продовжують набувати потрібної до сезону форми, поступово входять у свій робочий для нових офіційних баталій ритм. Це дає підстави вважати що наступні матчі будуть такими ж бойовими, а отже, інтерес і до цього турніру, і до майбутнього чемпіонату області тільки підігріватиметься.