Процес триває! Благодійний турнір на честь воїнів ЗСУ. 3 та 4 тури. Огляд матчів

19.03.2023 - 21:51

У ці вихідні було виконано програму 3 й 4 турів змагань на честь воїнів ЗСУ. Споглядати було що й на кого.

Група А, 3 тур

СДЮСШОР U-17 (Ужгород) – ФК «Минай» U-19 – 3:1

Голи: Костянтин Бобик, 16, 60; Андрій Івасій, 90+3 – Дмитро Кузнецов, 75.

Попередження: Дмитро Богдан, 13; Юрій Русин, 48; Артур Микита, 55 – Олександр Йордан, 13; Іван Ребрик, 33; Іван Бобіта, 45; Станіслав Олень, 55.

Як виявилося, минайці тільки номінально можуть вважатися командою U-19, адже фактично за колектив грають футболісти до 17 років і лише ті старші виконавці, які зрідка з’являються в «основі». Ось і тепер кістяк головної команди виїхав на гру з миронівським «Колосом», тому фактично на полі змагалися ровесники. Утім, від цього проблем у Вадима Дьордя вистачало. На значну частину футболістів у силу різних обставин він розраховувати не міг. Та, як показала зустріч, саме СДЮШОРівці більше постали злагодженим колективом і показали хорошу реалізацію створеного. Щоправда, минайцям у другому таймі фатально не щастило – вони втратили кілька фактично стовідсоткових нагод відзначитися, коли суперник дещо фізично збавив оберти. Однак навіть за таких обставин останнє слово було за ужгородцями.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Лідер» (Сторожниця) – 5:2

Голи: Євген Матринець, 10; Іван Мастак. 16; Олександр Балаж, 48; Євген Обдирко, 58; Василь Симочко, 83 – Андрій Надич, 80+; Сергій Хом’як, 86.

Попередження: Юрій Коштура, 19; Юліан Сідун, 62 – Максим Грачов, 8; Андрій Коваль, 51.

Більше створили – більше реалізували. Так можна охарактеризувати цей матч. «Зірка» упевнено зіграла в обох таймах. Щоправда, наприкінці дещо розслабилася, але в цілому показала в нападі відмінний футбол і здобула заслужену перемогу. Старалися й лідерці, однак їхніх зусиль на фоні атакувальної агресії суперника виявилося замало для позитивного  результату.

ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – ФК «Сокіл» (Кінчеш)  – 2:1

Голи: Руслан Соскида, 22+, 37 – Ігор Сугоняк, 68.

Попередження: Іван Марюхін, 82 – Миросалв Скрип, 35; Роберт Товт, 47; Павло Кривка, 73.

До такої гри пасують епітети: «хороша», «бойова». Перший тайм був за «Медеєю». Перевагу вдалося втілити в два голи. Номінальні господарі могли забити й більше. У другому таймі В’ячеслав Пінковський вирішив більше  перевірити гравців не з обойми «основи». Це десь позначилося на якості дій команди. «Соколу» удалося вирівняти гру та відзначитися. Моментами кінчешці діяли навіть краще, особливо в останні 15 хвилин, коли  підопічні Івана Криси прагнули зрівняти рахунок. Та все ж «Медея» контролювала ситуацію й здобула прогнозовані три очки.

Група В, 4 тур

СК «Тячів» – ФК «Вільхівці» – 1:4

Голи: Андрій Мерцин, 78 – Богдан Кірєєв, 8; Павло Тищук, 10, 35, 49.

Попередження: Олександр Антошин, 35; Артем Молнар, 35; Ігор Кладов, 83; Павло Оржеховський, 89 – Богдан Кірєєв, 25; Арман Апіан, 44; Павло Мілєсін, 65; Анатолій Пеняк, 87.

Попри рахунок, у тячівців хороша команда. Особливо зріло вона діяла в першому таймі. Але й «Вільхівці» набирають обертів! Це засвідчила й звітна зустріч. Підопічні Юрія Бучка порівняно з минулим сезоном в «основі» оновилися десь на 60–70 відсотків. Помітною рисою команди є атакувальний стиль, що й було продемонстровано в грі з тячівцями.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Бужора» (Іршава)  – 1:5

Голи: Василь Титор, 8 – Василь Зан, 19; Іван Качур, 27; Ерік Івашко, 59+; Віталій Трачук, 73, 76.

Перший тайм видався приблизно рівним. Ось тільки іршавці краще реалізовували створені моменти. А ось після перерви підопічні Івана Білака взяли гру під свій контроль. До того ж фізично команда теж виглядала краще.

Попередження: Іван Ільчук, 49; Юрій Яремчук, 79; Іван Микуличинський, 85; Євген Лопавчук, 88 – Іван Бандурович, 21; Ерік Івашко, 33; Станіслав Кохан, 35.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – 3:1

Голи: Василь Куделко, 3; Адріан Пуканич, 45, 75 – Дмитро Кирпичов, 73.

Попередження: не було.

Марамурешці на цей сезон зорганізували непоганий колектив, що й засвідчила зустріч із «Севлюшем». Утім, виноградівці все ж упевнено здолали свого суперника, особливо ефективно діючи в першому таймі. Після перепочинку команді із Солотвинської ТГ вдалося зародити інтригу, проте вона тривала недовго. І фактично героєм поєдинку став тренер-гравець Адріан Пуканич. Він і дублем відзначився, і особливо важливим вирішальним голом.

ФК «Хуст» – вихідний

У цілому зіграні матчі продемонстрували, що команди набирають обертів і у фізичному, і в тактичному планах. Комусь, звичайно, іще потрібно добирати кондицій, визначитися з гравцями «основи», а в когось вона вже чітко вибудувана, і справа лише за налагодженням кращої взаємодії. Та  в цьому й полягає завдання турніру – дати можливість колективам якнайкраще підготуватися до нового сезону.  Отож процес триває!