Магія результатів. У Зимовій першості Мукачівського району зіграно матчі 4 туру

16.01.2023 - 21:08

На екваторі футбольної Зимової першості Мукачівського району доволі спекотно. У зіграних у Середньому матчах 4 туру було багато суперництва, красивих атак і голів.

«Енергетик» (Мукачівська ТГ) – «Єдність» (Горондівська ТГ) – 1:3

Голи: Василь Луця, 64 – Михайло Лозинець, 12; Владислав Веселовський, 22; Петро Луців, 68.

Одразу після різдвяно-новорічної паузи волею календаря 4 тур відкривав матч лідерів. Двобій був між «Єдністю» з Горондівської територіальної громади (1 місце) та «Енергетиком» із Мукачівської ТГ (третя сходинка в «турнірці»). Відкритий футбол, гра на зворотних курсах із гострими ударами та виконанням «стандартів» стали головними визначальними рисами цього поєдинку.

Уже в перші хвилини команди створили серйозні загрози одна одній. Та все ж номінальні гості першими відкрили рахунок завдяки бомбардирським якостям Михайла Лозинця. Минуло 10 хвилин, і Владислав Веселовський подвоїв результат своєї команди. 2:0 за «Єдністю» до перерви.

Звісно, рахунок «Енергетика» не влаштовував – потрібно було відіграватися. І за рахунок зміни тактичного малюнка своїх дій представники Мукачівської ТГ скоротили відставання в рахунку. Постарався Василь Луця. Та все ж суперник теж змінив підхід до протидії й зловив візаві на контратаці. Петро Луців установив остаточний рахунок – 3:1 на користь свого колективу. Футболісти з Горондівської ТГ зберегли лідерство в першості.

«Сузір’я» (Свалявська ТГ) – «Дружба» (Великолучківська ТГ) 2:4

Голи: Адріан Мігалко, +34, +68 – Михайло Кучінка, 6; Віталій Хайнас, 15; Василь Чубірко, 44; Василь Куделко, +49.

До цього матчу «Дружба» гріла дно турнірної таблиці, тому особливо налаштовувалася на поєдинок. І загалом гра для команди вдалася. Хоч обидва колективи порадували хорошим комбінаційним футболом та безкомпромісністю.

Буквально з перших хвилин гравці Великолучківської ТГ заволоділи ініціативою. І спочатку Михайло Хайнас, а потім Василь Кучінка довели рахунок до 2:0 на користь своєї команди. Утім, до перерви надію «Сузір’ю» подарував Адріан Мігалко, скоротивши відставання в рахунку. Та все ж за змістом дій краще все ж постав суперник. Отож закономірно, що Василі Чубірко та Куделко зміцнили її перевагу. Утім, візаві не здавався, грав до кінця. І Адріан Мігалко відзначився вдруге. Однак «Дружба» своїми міцними ігровими узами не дала засяти «Сузір’ю» – 4:2. До речі, у матчі не було показано жодного «гірчичника» чи тим паче картки червоного кольору.

«Алекс» (Доробратово) – «Карпати» (Верхньокоропецька ТГ) 3:1

Голи: Артур Пукіш, 2; Володимир Бабич, 9; Вадим Мельник, 50 – Роман Чоря, +41.

Як один із лідерів, «Алекс» першим показав, хто в матчі планує бути не номінальним, а реальним господарем зустрічі. Отож досить швидко ігрову перевагу вдалося втілити в два голи. Відзначилися Артур Пукіш і Володимир Бабич.

Після перерви «Карпати» вдалися до змін, і Роман Чоря голом засвітив для них вогник надії. Але плани на позитивний результат у суперника перекреслив Вадим Мельник, остаточно продемонструвавши: таки «Алекс» був у кращій формі в цьому цікавому двобої.

«Кольчино» – «Воловець» – 2:4

Голи: Олександр Гузинець, 64, 66 – Василь Бирак, 3, 68; Михайло Хміль, 27; Ростислав Гуледза, 39.

І остання гра видалася результативною. Між іншим, теж була «дисциплінованою» – лише по одній жовтій картці на кожен із колективів. Стосовно ж власне матчу, то, незважаючи на важке добирання, діючи без замін, «Воловець» вийшов на поле достатньо сконцентрованим і продемонстрував кращу реалізацію. Зокрема, до перерви відзначилися Василь Бирак і Михайло Хміль.

У другому таймі панував відкритий футбол, команди обмінялися двома голами, а в підсумку завдяки особистійній звитязі в зустрічі над візаві 4:2 «Воловець» здобув три очки й обійшов свого конкурента в турнірній таблиці. Утім «Кольчино» (тренер – Юрій Стець, начальник команди – Іван Андрела) ще має сказати своє слово. За «основу» грають 9 місцевих вихованців та двоє чинадіївських; колектив – дружний, тож спроможний набрати очки.

Загалом 4 тур справив приємне враження. Матчі справді – коректні, команди – дисципліновані. Ярослав Козик, голова Мукачівської асоціації футболу, та

Едуард Ілтьо, його заступник, особисто відвідують матчі, стежать за дотриманням правил чесної гри, дбають за високу організацію турніру. Зустрічі видалися цікавими, результативними. А що фактично на старий Новий рік чотири Василі відзначилися голами – теж яскравий нюанс!

Приділяють у першості й увагу роботі із суддями. Завдяки змаганням вони мають можливість підтримувати форму. У лютому Василь Козик, голова суддівського комітету міста Мукачева, двічі на тиждень проводитиме з ними заняття. А в МФА з правилами гри більше знайомитимуть юних гравців уже в січні.

Що ж до становища команд у Зимовій першості району, то напруга в суперництві за призові місця не спадає. Жоден з учасників свого шансу ще не втратив.